OFPOF

Birden Fazla Nikah Masasına Oturmaları ile Çok Konuşulan 7 Ünlü

-
5.0b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Birden Fazla Nikah Masasına Oturmaları ile Çok Konuşulan 7 Ünlü
0 izlenme
Ofpofer
-

Onlar çok kez evlenip boşandılar, işte yaptıkları evliliklerle çok konuşulan ünlü isimler!

Hadi gelin! 

1. Gönül Yazar

Gönül Yazar

6 kez evlenen Gönül Yazar ilk evliliğini 14 yaşındayken yaşını 18'e yükseltip 32 yaşındaki Necdet Yazar ile yaptı. Daha sonra kendisinden 27 yaş büyük Bedii Çapa ile nikah kıydı. Boşandıktan sonra Gönül Yazar, Özden Çelik ile üçüncü evliliğini yaptı. Bu ayrılığın üzerine Metin Oktay ile evlenen Gönül Yazar daha sonra iş adamı Ercan Akın ile evlendi. Daha sonra kendisinden yaşça küçük Sinan Birsel ile evlenip boşanan Gönül Yazar son olarak Fahrettin Akçınar ile evlendi.

2. Esra Akkaya

Esra Akkaya

5 kez nihak masasına oturan Esra Akkaya ilk evliliğini Arda isminde bir doktor ile yaptı. Boşandıktan sonra Yetkin Dikinciler ile evlendi. Üçüncü evliliğini ise Fırat adında bir öğretim görevlisiyle yaptı. Boşandıktan sonra Kudret Sabancı ile evlenen Esra Akkaya aldatıldığını öğrenince boşandı ve son olarak Harun Uygural ile evlendi.

3. Mehmet Ali Erbil

Mehmet Ali Erbil

5 kez evlenen Mehmet Ali Erbil ilk kez Muhsine Kamiloğlu ile nikah kıydı. Boşandıktan sonra aynı kadınla tekrar evlenip boşandı. Mehmet Ali Erbil üçüncü kez Nergis Kumbasar ile evlenip boşandı. Dördüncü kez Sedef Altıntaş ile evlenip boşanan Mehmet Ali Erbil son olarak Tuğba Coşkun ile evlendi.

4. Sezen Aksu

Sezen Aksu

4 kez evlenen Sezen Aksu ilk evliliğini Hasan Yüksektepe ile yaptı. Boşandıktan sonra Engin Aksu ile evlilik yaptı ve üçüncü kez Sinan Özer ile evlendi. Boşanmanın ardından son kez Ahmet Utlu ile evlendi.

5. Adnan Şenses

Adnan Şenses

6 defa nikah masasına oturan Adnan Şenses ilk evliliğini Suzan Yakar ile yaptı. Boşandıkdan sonra Meral Tunalı ile evlendi ve boşandı. Daha sonra Ayten Kahraman ile evlendi. Bir sonraki evliliği ise yabancı uyruklu Cristine adlı genç bir kızla evlendi. Beşinci kez Hayal Devran ile evlenip boşanan Adnan Şenses son olarak Lale hanımla evlendi. 

6. Seda Sayan

Seda Sayan

6 defa nikah masasına oturan Seda Sayan ilk evliliğini Rıdvan Kılıç ile gerçekleştirdi. Uzun sürmeyen evliliğin ardından ikinci evliliğini Sinan Engin ile yaptı. 5 yıl süren evliliğin ardından Soner Yapcacık ile nikah masasına oturdu. Dördüncü kez Tuncay Kıratlı ile nikah kıydı. Kısa süren evliliğin ardından Gökhan Şükür ile evlenen Seda Sayan son olarak Onur Şan ile evlendi. 

7. Angelina Jolie

Angelina Jolie

3 kez nikah masasına oturan Angelina Jolie ilk kez Jonny Lee Miller ile evlendi. Daha sonra ise Billi Bob Thornton ile evlendi. Son olarak ise Brad Pitt ile evlendi.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.