OFPOF

Beyonce, İkizlerine Doğum Yaptıktan Aylar Sonra Eski Fit Haline Döndüğünü Fotoğraf Çekimiyle Kanıtladı

-
362
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Beyonce, İkizlerine Doğum Yaptıktan Aylar Sonra Eski Fit Haline Döndüğünü Fotoğraf Çekimiyle Kanıtladı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Beyonce, Haziran ayında ikiz çocuklarını kucağına almıştı. Ve doğumdan aylar sonra eski fit haline geri döndüğünü fotoğraf çekimiyle kanıtladı.

4 Eylül 1981 doğumlu, tam adıyla Beyoncé Giselle Knowles-Carter olan Amerikalı şarkıcı, şarkı yazarı ve oyuncu, 4 Nisan 2008 tarihinde Shawn Corey Carter, sahne adıyla Jay-Z, Amerikalı hip hop müzisyeni ve iş adamı ile evlenmişti. Evliliklerini 22 Ekim 2008'de, üçüncü stüdyo albümü I Am... Sasha Fierce'ın Manhattan'daki Sony Club'da düzenlenen tanıtım partisinde bir video montajıyla duyurmuştu.

36 yaşındaki Beyonce ve 47 yaşındaki Jay Z mutluluklarına bir bebek için çok çabaladılar. Beyoncé 2010 veya 2011'de bebeğini düşürdü ve bu olayı şimdiye kadar yaşadığı "en üzücü şey" olarak niteledi. Yaşadığı kayıpla başa çıkmak için stüdyoya döndü ve şarkı yazdı. Beyoncé, Jay-Z ile birlikte Nisan 2011'de 4 albümünün kapak fotoğrafının çekimleri için gittiği Paris'te hamile kaldı. 7 Ocak 2012'de Beyoncé, New York'taki Lenox Hill Hastanesi'nde yoğun güvenlik önlemleri altında Blue Ivy Carter adını verdiği bir kız dünyaya getirdi.

2017'nin Şubat ayında ise Beyonce, Instagram hesabı üzerinden ikizlere hamile olduğunu açıkladı. Beyonce ve Jay Z çifte geçtiğimiz Haziran ayında ise ikiz bebeklerini kucaklarına aldılar. İkizlerden kız bebek olana Rumi, erkek bebek olana ise Sir Carter isimleri verildiği söyleniyor.

36 yaşındaki Grammy ödüllü yıldız, doğumdan aylar sonra üç çocuk annesi olmanın verdiği gururla bir fotoğraf çekimine katıldı. Tüm herkese eski fit haline döndüğünü kanıtladı ve birbirinden çekici pozlar verdi. Beyonce, elinde mini bir çantası elinde, belinde bir korse, topuklu ayakkabılar ve tüm kıvrımlarını belli eden pantolonu ile pozlar verdi.

Beyonce, İkizlerine Doğum Yaptıktan Aylar Sonra Eski Fit Haline Döndüğünü Fotoğraf Çekimiyle Kanıtladı-perx1hcmfd

Kaynak: mirror.co.uk


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık