OFPOF

Beyoncé ve Jay Z, Los Angeles Hastanesinde Görüntülendi

-
283
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Beyoncé ve Jay Z, Los Angeles Hastanesinde Görüntülendi
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Geçtiğimiz gün bilinmeyen bir isimden çiçek gelmesi ve ünlü çiftin de o hastanede hala konaklıyor olması üzerine doğumun gerçekleştiği iddiası geldi.

Amerikalı şarkıcı, şarkı yazarı ve oyuncu Beyoncé ve 2008 yılından bu yana evli olduğu Amerikalı hip hop müzisyeni ve iş adamı Jay Z'nin ikiz çocuk bekleyişlerinin sona ermiş olabileceği iddia edildi.

İlk zamanlarda hem magazin hem de müzik dünyasında büyük yankıya sebep olan Beyonce’nin hamilelik açıklamaları yıl boyu gündemden hiç düşmemişti. Beyonce’nin ikiz çocuk bekliyor olduğunu açıklaması, vermiş olduğu hamilelik pozları ve ara ara sosyal yaşantısına da devam etmesi ile birlikte de magazin dünyasının hep odak noktalarından biri olmuştu.

Perşembe günü, Jay Z ve Blue Ivy birlikte bir Los Angeles bölge hastanesinde görüldü. İkizlerin cinsiyetleri henüz açıklanmadı.

Önceki gün Los Angeles Hastanesine gelen ve bir daha çıkışında görüntülenmeyen ünlü çiftin hastanesine bir sonraki gün ismi bilinmeyen bir bayan tarafından çiçek getirildi ve çiceğin üzerinde de B. ve J. Harflerinin yazıyor olması da çok dikkat çekti.

Bu dedikodulardan sonra ise ikili tarafından veya çevreleri tarafından henüz resmi bir açıklama gelmedi.

Yaklaşık 5 ay önce Beyonce hamile olduğunu açıklamıştı ama daha önce ilk hamile kalma tarihi konusunda herhangi bir şey belirtmemişti.

Beyoncé ve Jay Z, Los Angeles Hastanesinde Görüntülendi-njgtnareye

Kaynak: eonline.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık