OFPOF

Bella Hadid Yeni Dövmesini Gösterdi

-
706
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Bella Hadid Yeni Dövmesini Gösterdi
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Bella Hadid, ünlü sanatçı JonBoy'un koluna resmettiği yeni bir gül dövmesini sosyal medya hesabından paylaştı.

20 yaşındaki model, ünlü dövme sanatçısı JonBoy tarafından yapılan karmaşık çiçek tasarımını elde etmek için iğne altına girdi ve Instagram Hikayerler'de mürekkep püskürtmeyi öne alan yeni bir video ve dirseğinin yakınında yer alan bitmiş bir başka dövmenin bir videosunu paylaştı. Esmer güzellik, emojiyi klibe ekledi ve videoya açıklama olarak: "biricik @jonboytattoo" yazısını yazdı.

Ünlü dövme sanatçısı da Bella'nın kolunun siyah beyaz görüntüsünü paylaşmak için kendi Instagram hesabını kullandı. JonBoy ise yaptığı dövmenin konuşmasına izin verdi ve açıklamada sadece ünlü modelin ismini ve gül emojisini eklemeyi tercih etti. Paylaştığı bir başka fotoğrafta ise yine Bella, arkadaşı Cully Smoller ile yer aldı.

Ocak ayında Bella, sağ ayak bileklerine Jon Boy tarafından yapılan iki adet kanat dövmesi ekletmişti. Bella'nın ayağına kazınmış desenli siyah beyaz bir resmin yanı sıra, güvercin emojisini yayınladı ve Bella'yı fotoğrafta etiketledi. Sosyal medyada ünlü yıldızın takipçileri yeni dövmelerini çok beğendiklerini dile getirdiler.

 

kaynak: iol.co.za


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık