OFPOF

Ayrılık Brad Pitt'e Yaramadı

-
1.3b
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Ayrılık Brad Pitt'e Yaramadı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Angelina Jolie'den ayrıldıktan sonra ilk defa görüntülenen Brad Pitt'e bu ayrılık hiç yaramamış.

Dünyanın en ünlü çiftleri arasında gösterilen Angelina Jolie ve Brad Pitt veya hayranlarının söyleyişi ile Brangelina'nın tam 12 yıl sonra ayrılık kararı almaları magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. İkilinin ayrılmasında, aldatma ve şiddetli geçimsizlik gibi sorunlar ön plandaydı. Birliktelikleri kadar ayrılıkları da çok ses getirdi. 

Ünlü aktör Brad Pitt, Angelina Jolie ile boşandıklarını duyurduktan bu yana geçen birkaç aylık sürede zor zamanlar geçiriyor. Angelina'dan boşandıktan sonra hiçbir yerde görüntülenemeyen Brad Pitt, geçtiğimiz günlerde Los Angeles'da görüntülendi.

Ünlü oyuncunun ayrılık sonrası oldukça kötü günler geçirdiği fiziksel değişiminden oldukça belli oluyor. Brad Pitt'in bu yeni halini gören hayranları gözlerine inanamadı. 53 yaşındaki aktör kelimenin tam anlamıyla bir deri bir kemik kalmıştı. Oldukça kilo verdiği gözlemlenen Brad Pitt, Los Angeles'ta bir sokakta yürüken görüntülendi. 

Amerikalı oyuncunun spor kıyafet tercihi gözlerden kaçmadı. Kahverengi ayakkabıları, kot pantolonu, deri ceketi ve yüzünü gizlemek için taktığı güneş gözlükleri ile kameralara yakalanan Pitt, bu ayrılığı arkasında bırakmakta oldukça zorlanıyor olsa gerek.

Geçirdiği bu zor dönemlerde eski sevgilisi Jennifer Aniston'a geri döndüğü dedikoduları olsa da, henüz bununla ilgili bir açıklama taraflardan gelmedi.

Brad Pitt'in Sokakta Çekilen Fotoğrafı

Ayrılık Brad Pitt'e Yaramadı

Kaynak: rsvpmagazine.ie


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.