OFPOF

Ariana Grande ve John Legend Düetine Hazır Olun

-
199
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Ariana Grande ve John Legend Düetine Hazır Olun
483 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Ariana'nın stüdyoda çektiği fotoğrafı Instagram hesabında paylaşması ile düet mi geliyor soruları sorulmaya başladı.

Henüz 15 yaşında Broadway’de sahne aldıktan sonra magazin ve müzik dünyasına etkili bir giriş yapan Ariana Grande, bazı Dizi projelerinde yer almış ve buralarda da söylediği şarkılar ile popüler hale gelmişti.

Amerikalı şarkıcı, söz yazarı ve aktör John Legend ise Kanye West, Jay-Z, Alicia Keys, Fort Minor, T.I., Mariah Carey, Lil Wayne gibi birçok ünlü ile düetler yapmış ve müzik dünyasında adından çokça söz ettirmişti.

Ariana Grande Instagram sosyal medya hesabı üzerinden geçtiğimiz saatlerde paylaştığı fotoğraf ile bu dedikoduların çıkmasına sebep oldu diyebiliriz. Paylaştığı fotoğrafta bir stüdyoda olduğu belli olan Ariana’nın, ayrıca fotoğrafa John Legend’ı etiketlemiş olması ve not olarak da "güzellik ve efsane" yazması dikkatleri üzerine çekti. Böylelikle de bu iki ünlünün bir düet çalışması içerisinde olduğu konuşulmaya başladı.

Fotoğraf paylaşımından sonra kısa sürede 667 bin beğeni ve 5 bini aşkın yorum alan Ariana, böylelikle hayranlarını da heyecanlandırmış oldu. Şu sıralarda ise her iki ünlünün de hayranları karşılıklı yorumlaşmaya başlamış ve bu düet için sabırsız olduklarını bildiriyorlar.

Ariana Grande'nin Instagram'da Paylaştığı Fotoğraf

Kaynak: eonline.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık