OFPOF

Ariana Grande Manchester Konseri Öncesi Hastaneyi Ziyaret Etti

-
256
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Ariana Grande Manchester Konseri Öncesi Hastaneyi Ziyaret Etti
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

"One Love Manchester” konserine yıldızlar akacak ve şarkıcılardan Ariana da konser öncesi saldırıda yaralanan çocukları ziyaret etti.

Side to Side, Bang Bang ve İnto You şarkıları ile ün yapan 23 yaşındaki ABD'li oyuncu ve şarkıcı Ariana Grande, Manchester Arena'daki ölümcül saldırının ardından üç haftadan kısa süre sonra İngiltere'ye döndü ve Pazar gecesi düzenlenecek olan yıldızlarla dolu etkinlik konserinden önce Royal Manchester çocuk Hastanesi'nde genç kızlarla vakit geçirdi.

Ariana ayrıca burada çocuklar ile sohbet esnasında çekilen pozlarını da Instagram hesabından müzik dünyası ve hayranları ile paylaştı.

Onlara birçok hediye ve çiçek götürmeyi de ihmal etmeyen genç güzel şarkıcı çocuklarda büyük mutluluğa sebep oldu.

Yaralılara hem manevi hem de maddi destekte bulunacağını belirten Ariana, ayrıca buradaki yaralı çocuklar ve aileleri ile de her Manchester ziyaretinde görüşmek istediğini söyledi.

Trajediden kısa bir süre sonra, Ariana, ailesi ve sevgilisi Mac Miller ile Florida'ya Boca Raton’daki evine gitmişti. Saldırıyı duyduktan sonra büyük şok yaşayan Ariana, destek için de tüm imkanları kullandığı belirtilmişti.

Manchester'da düzenlenecek olan konsere Ariana Grande, Coldplay, Pharrell Williams, Justin Bieber, Miley Cyrus, Katy Perry ve Niall Horan gibi ünlüler akın edecek ve burada "One Love Manchester” sloganı ile şarkılarını dile getirecekler.

Ariana Grande Manchester Konseri Öncesi Hastaneyi Ziyaret Etti-wa52e7xpc4

Kaynak: eonline.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık