OFPOF

Angelina Jolie, Yeni Bir İlişki İçin Hazır Değil

-
453
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Angelina Jolie, Yeni Bir İlişki İçin Hazır Değil
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Ünlü oyuncu Angelina Jolie'nin ayrılığının ardından romantik bir ilişkiye hazır olmadığı söyleniyor.

Son çıkan haberlere göre eski eşi Brad Pitt randevulaşmaya başlamış olsa da, Angelina Jolie uzun bir süre için yeniden randevulaşmaya başlamayacak. 42 yaşındaki aktris, Brad Pitt ile ayrıldığından beri bekar. ünlü ismin 16 yaşında Maddox, 14 yaşında Pax, 13 yaşında Zahara, 11 yaşında Shiloh ve dokuz yaşlarında Vivienne ve Knox isminde çocukları var. Bir yıldan uzun bir süre önce Eylül 2016'da ayrıldıktan sonra ünlü yıldızın yeni bir koca arayışında olmadığı söylendi.

Bir kaynak, "Angelina kimse ile randevuya çıkmıyor ve uzun bir süre de çıkmayacak," dedi. "O, çocuklarına ve onların ihtiyaçlarına odaklanmış durumda."

Ancak kaynaklar 54 yaşındaki Brad Pitt'in "Malefiz" aktrisinden ayrıldıktan aylar sonra birkaç kez randevuya çıktığını belirtti. Ancak bu randevuların ciddi olmadıklarını ve Brad Pitt için çocuklarının aşk hayatından daha önemli olduğunu belirttiler.

Bu haberler Angelina'nın yönettiği ve çiftin rol aldığı 2015 yapımı filmi "By The Sea" nin eski kocası ile evliliklerini kurtaracağına inandığını açıklamasından sonra ortaya çıktı. Angelina şöyle söylemişti: "Beraber çalıştığımızda tanışmıştık ve birlikte iyi çalıştık. Birlikte ciddi iş yapmamızı istedim. Bunun iletişim için iyi bir yol olacağını düşünmüştüm."

Kaynak: fashion.ie


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık