OFPOF

Angelina Jolie Artık Normal Bir Anne Gibi

-
373
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Angelina Jolie Artık Normal Bir Anne Gibi
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Angelina Jolie magazinsel yaşamından iyice soyutlanmaya ve normal standartlarda yaşam sürdürmeye devam ediyor.

Amerikalı oyuncu, film yapımcısı ve hayırsever Angelina Jolie normal yaşam sürdürmeye alıştı. Superstar güzel oyuncu ve hayırsever, Los Angeles'ta haftalık ev alışverişini yaparken görüldü ve o gerçekten evi ve çocukları için çabalayan bir anneye benziyordu. Günün erken saatlerinde süpermarket çevresinde dolaşırken altı çocuk annesi neredeyse çevredekiler tarafından fark edilmedi ve sakinlik içerisinde alışverişini tamamladı.

Angelina raflara göz atarken mutlu ve rahat görünüyordu. Uzun bir süredir magazinsel yaşamından soyutlanmaya başlayan ve kendini hem hayırseverliğe hem de toplumsal yaşama adamaya başlayan ünlü yıldız bu muhteşem dönüşümünü evini idare etmekle de devam ettiriyor.

42 yaşındaki ünlü yıldız genel olarak sağlıklı ve doğal gıdalar almaya özen gösterdi. Daha öncelerdeki yaptığı açıklamalara göre sağlıklı beslenme konusunda araştırmalar yaptığını ve eğitim aldığını belirten ünlü yıldız bunu kanıtlar derecesine sağlıklı besinler almaya dikkat etti ve çocuklarının da sağlığına dikkat ettiği gösterdi.

Alışveriş yorgunluğunun arasında ayrıca Frappuccino içmeyi de ihmal etmeyen güzel yıldız biraz dinlendi ve çocukları için eğlenceli parçalar da satın aldı.

Kaynak: www.thesun.co.uk


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık