OFPOF

Andrea McLean, Fit & Well Dergisine Vücudunu Sergiledi

-
294
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Andrea McLean, Fit & Well Dergisine Vücudunu Sergiledi
0 izlenme
Ofpofer
-

Ünlü TV sunucusu Andrea McLean geçen yıl geçirdiği ameliyat sonrası ilk defa Fit & Well dergisi için poz verdi.

Eylül 2016’da sıkıntılı günler geçirmeye başlayan ve histerektom yani Rahmin (uterus) alınması ameliyatı geçiren Glasgow, Birleşik Krallık 5 Ekim 1969 doğumlu 48 yaşındaki ünlü TV sunucusu Andrea McLean ortak yaşam sürdürdüğü Nick Feeney ile birlikte harika zaman geçirdiği ve ameliyat döneminden şu ana kadar ona çok iyi destek olduğunu açıkladı.

Uzun bir süredir alternatif tedaviler gördüğünü ancak durumun ağırlaşması ve kötüye gitmesinden sonra da yalnızca ameliyat tek çözüm olduğu için bir operasyon geçiren Andrea McLean bir yılı aşkın sürede bu süreci çok iyi atlatmışa benziyor.

Hem fit görünümünü hem de spor aktivitelerini en iyi şekilde devam ettirmeyi başaran Andrea McLean FIT & WELL dergisinden Nicky Johnston için pozlar verdi ve durumunun iyiliğini kanıtlar derecesine mutluydu.

Ameliyattan sonra egzersizler yaptığını belirten Andrea McLean spor salonlarına geri dönmeden önce güç kazanmaya çalıştığını belirtti.
Ayrıca Andrea McLean yaşıtlarının gençlere göre daha sağlıklı olma çabasında olduğunu ve iç sağlığa da çok dikkat ettiğini belirtti.

Kaynak: www.thesun.co.uk


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık