OFPOF

Alicia Keys Göğüs Kanseri Kampanyasında Yer Almaya Başladı

-
189
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Alicia Keys Göğüs Kanseri Kampanyasında Yer Almaya Başladı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

ABD’li süperstar Alicia Keys ve Stella McCartney yeni bir göğüs kanseri kampanyası için bir kez daha bir araya geldi.

Amerikalı şarkıcı, söz yazarı, besteci, müzisyen, yapımcı ve oyuncu Alicia Augello-Cook, bilinen adıyla Alicia Keys ve The Beatles'ın eski üyesi Sir Paul McCartney ile ABD'li fotoğrafçı ve hayvan hakları aktivisti Linda McCartney'nin kızı İngiliz moda tasarımcısı Stella Nina McCartney tanınan ismi ile de Stella McCartney yeni bir göğüs kanseri kampanyası için bir kez daha bir araya geldi.

dünya çapında tüm albümleri 50 milyon kopya satmış ve çeşitli ödüller kazanmış, 15 Grammy ödülü kazanmış Alicia Keys kampanya için Stella McCartney’in tasarladığı pembe sütyen ile fotoğraf çekiminde yer aldı ve kampanyanın simgesini üzerinde taşıdı.

Göğüs kanseri farkındalığını arttırma ve ondan korunmak için tüm yolların arttırılmasına dikkat çeken ünlü şarkıcının giymiş olduğu pembe sütyen ve diğer tasarlanan iç çamaşırlarının satışından elde edilecek tüm paranın yine aynı amaç uğruna harcanacağı belirtildi.

Alicia Keys kampanyada yer almaktan ve yakın çevresinin de kendisi ile gurur duyduğunu belirtti. Kendi annesini de göğüs kanserinden kaybettiğini belirten ünlü şarkıcı bu acıyı paylaşmasının gerektiğini ve elinden geleni yapacağını belirtti.

Alicia Keys Göğüs Kanseri Kampanyasında Yer Almaya Başladı-402bppduj8

Kaynak: www.thesun.co.uk


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık