OFPOF

Alexa Vega TV ve Şov Dünyasına Yeniden Dönüyor

-
277
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Alexa Vega TV ve Şov Dünyasına Yeniden Dönüyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Bir süredir evlilik ve bebek dolayısıyla TV dünyasından uzak kalan ünlü oyuncu Alexa Vega yeni roller için hazır olduğunu belirtti.

Spy Kids film serisinde Carmen Cortez ve Repo filminde Shilo Wallace rolüyle ün yapan Alexa Vega Miami, Florida'da doğdu. Ancak hayatının ilk dört yılını Ocala, Florida'daki bir çiftlik evinde geçirdi. Babası Kolombiyalı ve annesi Gina Rue, eski bir model. Hayatı boyunca hem iş dünyasındaki hem de ev yaşamındaki sadeliği ve abartısız hali ile de oldukça sevilen güzel oyuncu, 2010 yılında evlendiği Sean Covel ile 2012 yılında anlaşmazlıklardan dolayı boşanmıştı.

2014 yılında ise Carlos Pena Jr. ile aşk yaşayan ve bu romantik ilişkiyi resmiyete dökerek hayatını birleştiren Alexa Vega, bir süre boyunca film ve şov dünyasından uzak kalmayı tercih etmişti. Her ne kadar yeni rolleri ve TV şovları ile ününe ün katmasa da, ev ve sosyal yaşamını düzenli bir şekilde sosyal medya hayranları ile paylaşıyordu. Sade ve eğlenceli yaşamına devam eden Alexa Vega, yakın tarihte dünyaya getirdiği çocuğa ile birlikte hayatını süslemişti.

Yaklaşık 1 yılı dolduracak olan bebeği ve ev yaşamı Alexa Vega’yı yine de televizyon dünyasında koparmaya yetmeyecek gibi. Her ne kadar marifetli bir ev hanımı olduğunu belirtse de, Alexa Vega film ve şov dünyasına yeniden dönmek için kolları sıvamış görünüyor. Hayranları ile yorumlaşmaları esnasında Alexa Vega yeni bir projeyi düşündüğünü ve yakın zamanda yeniden ekranlara dönebileceğini ve buna hazır olduğunu belirtti.

Kaynak: eonline.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık