OFPOF

Alec Baldwin Patron Bebek 2’de de Yer Alacak

-
297
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Alec Baldwin Patron Bebek 2’de de Yer Alacak
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Magazin dünyasına yeni açıklamalar yapan Alec Baldwin ikinci seride de yer alacağını söyledi.

23 Mart 2017 tarihinde vizyona giren Patron bebek, IMDb’den 10 üzerinden 6.4 puan almıştı. Tom McGrath yönetmenliğinde, DreamWorks Animation firması tarafından yapımı üstlenilen animasyon filminde, ABD'li oyuncu Alec Baldwin de seslendirme yapmış ve oldukça beğenilmişti.

Universal Pictures tarafından henüz yayınlanmaya başladığı ikinci aydan itibaren tüm hakları alınan animasyon filmi için 2. seri çalışmaları başlandığı belirtilmişti.

Serinin ikinci filminin başlama haberi ile birlikte gözler filmin yıldızlarından Alec Baldwin’e çevrilmişti. Alec Baldwin ise soruların yönelmesi ile birlikte bazı açıklamalarda bulundu. Yeni seride de yer alacağını açıklayan ünlü aktör, yeni filmde de karaktere sesini vermekten büyük mutluluk duyduğunu belirtti.

30 Rock, Beterböcek, aşk Engel Tanımaz, Dick ve Jane İşbaşında ve İlişki Durumu: Karmaşık filmleri ile film dünyasında ün yapan ünlü aktör, Saturday Night Live'da Başkan Donald Trump’ı canlandırması ile de son zamanlarda en çok konuşulan isimlerden biri olmuştu.

Ayrıca Patron Bebek filmi, şu ana kadar yalnızca ABD'den gelen 167 milyon dolar ile toplamda 468 milyon dolar kazandı.

Kaynak: eonline.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık