OFPOF

Adele İngiliz İtfaiyeciler ile Buluştu

-
242
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Adele İngiliz İtfaiyeciler ile Buluştu
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Grenfell Kulesi yangını sonrası Adele, yangını kontrol altına alan itfaiyecilere destek için ziyarette bulundu.

Adele, batı Londra'da korku saçan cehennem gününde evlerini kaybeden mağdurlara hem maddi hem de manevi bir ziyaret yaptıktan sonra “onlarla çay içebilme ve onlara doyasıya sarılma" adını verdiği bir günde cesur itfaiyecilerle buluştu.

Adele, Grenfell Kulesi'nde korku saçan yangınla savaşan, hayatlarını riske atan itfaiyecileri desteğini tüm dünyaya göstermiş oldu.

Londra'nın batısındaki trajik cehennem günü en az 79 kişinin ölümüne sebep olmuştu, yangın meydana geldiğinden beri pek çok insan, evlerini ve yaşamlarını kaybedenler için farklı şekillerde desteklerini göstermişti, özellikle de hem İngiltere’de hem de Avrupa’da yaşayan birçok ünlü isim maddi konuda da destek olmuştu.

Ve trajik yangından bir gün sonra da kurbanları ziyaret eden Adele, kahraman itfaiyecilerle "bir fincan çay içebilme ve onlara sımsıkı sarılabilmek" için onlarla buluşarak desteğini göstermeye devam etmişti ve bu davranışları da büyük beğeni toplamıştı.

İtfaiyeci Rob Petty de Adele’in sevgisine ve saygısına ulaştıkları için çok mutu olduklarını ve böyle günlerde olması gerektiği gibi davrandıklarını belirtti.

Kaynak: ok.co.uk


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık