OFPOF

Adele, Grenfell Kulesine Ziyarette Bulundu

-
238
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Adele, Grenfell Kulesine Ziyarette Bulundu
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Kısa süre önce oluşan yangın sonrası Adele de kule çevresine akın etti ve yardımlarda bulundu.

Muhteşem sesi, müzik dünyası zirvesinden aşağıya inmeyen şarkıları, etkileyici şarkı sözlerinin yanı sıra her zaman sosyal konulara da ılımlı ve yardım sever olarak el atmaya çalışması ile tanıdığımız İngiliz şarkıcı, söz yazarı ve müzisyen Adele bu sefer de geçtiğimiz gece Londra'nın Grenfell Kulesinde çıkan yangın sonrasında ziyarette bulundu, saygısını ve üzüntüsünü belirtti.

12 kişinin öldüğü ve 70 kişinin de yaralandığı feci yangın tüm dünyada önemli bir etki yaratmış ve son dakika haberi olarak yayınlanmıştı. Günlerdir ise Londra’da ve ülke genelinde bir üzüntü hakimdi.

Bir çok ünlü isim de hem yaralananlara hem de hayatını kaybedenlerin ailelerine destek amaçlı mesajlar göndermiş, hatta onlarla birlikte zaman geçirmeye çalışmıştı. Bunlardan bir yenisi ise güzel şarkıcı Adele oldu. Yaralılara desteğini esirgemeyen ünlü şarkıcı geçtiğimiz gece de yangının gerçekleştiği Grenfell Kulesine duygusal bir ziyarette bulunarak herkesin acısına ortak olduğunu belirtmiş oldu.

Haberi aldığında çok üzüldüğünü ve şoka girdiğini belirten Adele daha öncelerde ki Manchester saldırsında da iyi dilekler yayınlamış ve destek amaçlı girişimlerde bulunmuştu.

Kaynak: www.eonline.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık