OFPOF

Adele 29. Doğum Gününü Kutladı

-
249
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Adele 29. Doğum Gününü Kutladı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Adele iyi dileklerini sunan hayranları için Twitter üzerinden komik bir teşekkür mesajı yayınladı ve herkesi kahkaha tufanına soktu.

İngiliz şarkıcı-söz yazarı ve müzisyen, tam adı Adele Laurie Blue Adkins olan güzel sanatçı, ilk müzik piyasasına girdiği yıllardan bu yana her zaman hem güzelliği hem şarkıları hem de güçlü sesi ile zirvede kalmıştır.

İngiltere'de bir yıl içinde üç milyondan fazla kopya satan ilk sanatçı olan Adele henüz 29 yaşında ama müzik dünyasında yaşamadığı gurur neredeyse kalmadı diyebiliriz.

2009 yılında En İyi Yeni Şarkıcı dalında Grammy Ödülüne sahip olmuş güzel sanatçı 5 Mayıs 1988 doğumlu. Geçtiğimiz gün doğum gününü yakın çevresi ile kutlayan ünlü yıldız, bir de hayranlarının tebrikleri için sosyal medya paylaşım hesabı Twitter üzerinden teşekkürlerini sunan komik bir tweet attı.

Tweet’te 'Neredeyse 30' başlığını kullanan Adele biraz yaşlı işi diyebileceğimiz kıyafetler, dağınık saçlar ve gözlükleri ile yaşlılık pozu verdiği dörtlü bir fotoğraf paylaştı. Hayranlarına bu şekilde teşekkür eden Adele, herkesi kahkaha tufanına soktu diyebiliriz. Ama her ne kadar kendini yaşlandırmış olsa da, Adele hala çok güzel görünüyordu.

Kaynak: eonline.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık