OFPOF

75. Altın Küre Ödüllerine Güzeller Akın Etti

-
500
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
75. Altın Küre Ödüllerine Güzeller Akın Etti
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

2017 yılının en iyi film ve Amerikan dizilerine, 7 Ocak 2018'de Kaliforniya’da düzenlenen etkinlik ile ödül dağıtılırken geceye güzeller damga vurdu.

75. Altın Küre ödüllerine, Hollywood’da yaşanan cinsiyet eşitsizliği ve problemleri için tepki olarak siyah giyinilmesi damga vurdu. Böylelikle katılımcıların hepsi siyah giyinmişti ancak her biri birbirinden şık ve gösterişli kıyafetler tercih etmişlerdi.

En İyi kadın oyuncu (TV Mini Dizi) ödülüne Nicole Kidman sahip olurken, En İyi erkek Oyuncu (TV Drama) ödülü Sterling K. Brown’a gitti. En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu (Kısa TV Dizisi ya da Filmi) Alexander Skarsgard olurken, En İyi TV dizisi (Drama) “The Handmaid’s Tale” oldu.

Kendall Jenner ve daha birçok güzel aktris ve aktör şıklıkları ile dikkat çekti. Güzel aktris Kendall Jenner uzun kuyruklu bir kıyafetten yana seçimini kullanırken oldukça şık ve sade görünüyordu ve kuşkusuz gecenin en güzel isimlerinden de biriydi. Bir başka güzel aktris Alicia Vikander ise siyah pullar ile kaplanmış sırtı açık elbisesi ile oldukça şık görünüyordu. Margot Robbie ise genel olarak işlemeler ve parlak taşlar ile dizayn edilmiş elbise tercih etmişti, kıyafet üzerindeki taşlar oldukça dikkat çekici şekilde tasarlanmıştı.

75. Altın Küre Ödüllerine Güzeller Akın Etti-rw1qldwee1

75. Altın Küre Ödüllerine Güzeller Akın Etti-ukquy25crw

Kaynak: mirror.co.uk


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık