OFPOF

Yaz Tatili İçin 7 Harika Kitap Önerisi

-
1.2b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Yaz Tatili İçin 7 Harika Kitap Önerisi
0 izlenme
Ofpofer
-

Yaz tatilinizin keyfini çıkarırken heybenizde olması gereken kitapların 7 tanesini sizler için öneriyoruz.

Okurseverler için yaz tatilinde kitap okumanın denize girmek kadar keyifli olduğunu biliyoruz. Yaz tatilimiz arasında kitap okumaya karar verdik ama hangi kitabı okuyacağımıza karar veremediysek, heybenizden önereceğimiz kitapların hepsini ya da birkaçından başlamaya ne dersiniz? İşte sizin için derlediğimiz listemiz.

1. Zülfü Livaneli - Huzursuzluk

Zülfü Livaneli - Huzursuzluk

İstanbul'un kargaşası içinde sıradan bir yaşam süren İbrahim, çocukluk arkadaşı Hüseyin'in ölüm haberi üzerine doğduğu kadim kent Mardin'e gider. Onun, önce sevdaya sonra ölüme yazılmış, Mardin’de başlayıp amerika’da sona ermiş hayatını araştırmaya koyulur. Böylece âdeta bir girdabın içine çekilir, tutkuyla ve hırsla gizemli bir kadının peşine düşer.

2. John Berger - Görme Biçimleri

John Berger - Görme Biçimleri

John Berger kitabın bir bölümünde der ki; erkekler davrandıkları gibi, kadınlarsa göründükleri gibidirler. Erkekler kadınları seyrederler. Kadınlarsa seyredilişlerini seyrederler. Bu durum, yalnız erkeklerle kadınlar arasındaki ilişkileri değil, kadınların kendileriyle ilişkilerini de belirler. Kadının içindeki gözlemci erkek, gözlenense kadındır.

Galerinin devamı için "Sonraki »" tuşuna tıklayınız.

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.