OFPOF

Wattpad'de Okunması Gereken 7 Kitap

-
8.3b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Wattpad'de Okunması Gereken 7 Kitap
1.839 izlenme
Ofpofer
-

Binlerce okunması olan kitapları sizler için seçtik. İnternet üzerinden bir kitap okumak istiyorsanız bunlar sizler için idealdir.

1. 4N1K

4N1K

kitap olan bir Wattpad hikayesidir. 4 erkek ve 1 kız arkadaşın rutin hayatını değiştiren bir hediye paketi ile not gelmesi üzerine gelişen hayatını anlatan bu hikayeyi okumalısınız. Kitabın 2.'si yine Wattpad üzerinden yayınlanmaya devam ediyor. Yazarı Büşra Yılmaz'dır. Ve kitap bu kış film olacaktır.

Wattpad Adı = MishaPM

2. Ölüme Fısıldayan Adam

Ölüme Fısıldayan Adam

kitap olan bir Wattpad hikayesidir. Bir çok kez intihar etmeye kalkışan bir kızın, en son intihar etmeye kalkışmasında evine aniden giren Dağınık saç'ın bozmasıyla hikayeleri başlamış oldu. Tüm hikayelerden farklı olan bu hikayeyi okumanızı şiddetle tavsiye ederim. Yazarı Büşra Yılmaz'dır.

Wattpad Adı = MishaPM

3. Gözlük

Gözlük

kitap olan Wattpad hikayesidir. Okulunda aşağılanan bir gencin ve internetten tanışmış olduğu en yakın arkadaşını bulmak üzere gelişen bir hikayedir. Diğer hikayelerden bir çok farklı yönü vardır. Yazarı Koray Yersüren'dir.

Wattpad Adı= Nnevah

4. Yabancı Şahmeran

Yabancı Şahmeran

kitap olmuş bir Wattpad hikayesidir. Bir kurban ve katilin tuhaf ilişkisini anlatan kitabı okumanızı tavsiye ederim. Bu kitap seridir. Yabancı Şahmeran serinin ilk kitabıdır. Yazarı Öznur Yıldırım'dır.

Wattpad Adı= oz_yildirim 

5. Kötü Çocuk

Kötü Çocuk

17 yaşına girmesiyle ilk kez gördüğü babası ile başka bir şehre taşınan genç kızın,babasını sinir etmek için kötü ve karanlık bir çocukla takılmaya başlar. kitap bir seridir. Bu kış film olacaktır. Yazarı Büşra Küçük'tür. 

Wattpad Adı= BusraKck

6. Kuzen

Kuzen

Karakterimiz İrem, anne ve babasının ani kararı ile Almanya’daki üvey eniştesinin yanına taşınıyor. Tabii gerekse İrem’in kişiliği gerek üvey kuzeni Zach yüzünden başına gelmeyen kalmıyor.

Wattpad Adı= İremWho

7. Piskopat

Piskopat

Bir tarafta zengin bir kız diğer tarafta ise bildiğimiz klasik kötü piskopat bir çoçuk.
Bu ikisinin kargaşalı hayatlarından sonra sizce ne mi oluyor? İmkansız bir aşk ortaya çıkar.

Wattpad Adı= MihriMavi


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.