OFPOF

Perfect Pad'deki En Çok Okunan 11 Vampir Hikayesi

-
610
Etkileşim
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Perfect Pad'deki En Çok Okunan 11 Vampir Hikayesi
435 izlenme
-

E-Kitap olarak nitelendirilen Whattpad'deki milyonlarca okunan vampir hikayelerinden biraz bahsedelim.

İnternetle birlikte kitap okuma alışkanlığı da kitaplardan bilgisayarlara, tabletlere ve akıllı telefonlara geçiş yaptı. Bu geçişe rağmen okuyucaların ilgisini çeken konular değişmedi. Bu konuda bahsedeceğimiz gibi ilgi gören konulardan bir tanesi de okuyucuların vazgeçilmezlerinden vampir hikayeleri. Sizleri kitabınızdan ve bilgisayarınızdan ayırmadan güzel vakit geçirmeniz dileğiyle, kitaplarla baş başa bırakıyorum.

1. Vampir Okulu (Hilal-@hilalkvv) (9.254.622)

Vampir Okulu (Hilal-@hilalkvv) (9.254.622)

Jessy adında bir melez kız. Vampirlerle dolu bir okula gitmek zorunda kalıyor. Vampirlere eğitim verilen bu okulda korunması gerekirken okulun yanındaki Kurt okulu her şeyi değiştiriyor. İki düşmanın, okulları yan yana olunca... Heyecan ve macerea eksik olmuyor..!!

2. Vampir Okulum (Andyleel-@andyleel) (4.185.574)

Vampir Okulum (Andyleel-@andyleel) (4.185.574)

On altı yaşımda öldüm ben. Yaşarken adeta bir ölüye döndüm, hayallerim düştü yanaklarımdan. Düşünemedim hiçbir şeyi. Daha doğrusu düşünmeye gerek duymadım ve bir gece sabaha devrolurken öğrenmiştim; Ben bir vampirdim.

3. Vampir Okulu 2 (Hilal-@hilalkvv) (1.749.512)

Vampir Okulu 2 (Hilal-@hilalkvv) (1.749.512)

Vampir bir ailede doğan Jessy, yarı vampir ve yarı kurttur. Ailesi onu korumak için bir vampir okuluna gönderince hayatı değişir. Kurt olan Austin'le tanışmıştır ama sonra işler mahvolur. Peki siz, sevdiğiniz çocuk yüzünden en yakın arkadaşınızı kaybetseniz ne yaparsınız? Vampir Okulu kitabının devamıdır. Önce birincisini okumanızı tavsiye ederiz.

4. Lisedeki Vampir (mrs.VAMPİRE-@onechange) (1.563.394)

Lisedeki Vampir (mrs.VAMPİRE-@onechange) (1.563.394)

"Çünkü neyim var neyim yoksa hepsini çaldı benden. Hırsımdan bu kadar güçlü oldum. Bendeki bu hısrta olmasa ben bir hiçim. Bu zamana kadar elimde ne varsa hepsi gitti. Tüm bunlar Alex'in suçu Jennifer. Neden anlamıyorsun bir tek sen kaldın. Sende bırakma artık. Her şeyden herkesten vazgeçtim ben. Yaşamım da mutluluğum da ölümüm de sensin artık." James Chess

5. Aera (seray-@Jamiryoo) (1.283.000)

Aera (seray-@Jamiryoo) (1.283.000)

     dünya minimuma inen insan sayısı beş vampir krallığını büyük bir krize ve kuraklığa sürüklemiştir. Artık krallar daha vahşi ve kontrol edilemez durumdadırlar. 
     Kral José ise diğerlerinin bilmediği gizli bir silaha sahiptir.

6. Vampirler Çetesi 2 (Saadetİpek-@okyonuskokusu) (1.253.462)

Vampirler Çetesi 2 (Saadetİpek-@okyonuskokusu) (1.253.462)

Ölüm meleği ile yaptığı anlaşmada kendi hayatını bebeğine veren 16 yaşındaki Amelia Pollins gözlerini sonsuzluğa yummuştur. Asıl mesele şimdi ne olucaktı? (Vampirler Çetesi 1'in devamıdır.)

7. Efsanenin Başlangıcı Darian (Büşra Küçük-@BusraKck) (888.297)

Efsanenin Başlangıcı Darian (Büşra Küçük-@BusraKck) (888.297)

Bir koruyucu vampir serisi. Koruyucuların nasıl var olduğunun hikayesi.

8. Vampirler Çetesi 1 (Saadetİpek-@okyonuskokusu) (876 981)

Vampirler Çetesi 1 (Saadetİpek-@okyonuskokusu) (876 981)

Hayatındaki kötülükleri tamamen silmek isteyen on yedi yaşındaki Amelia Pollins, yeni bir hayat için karar almıştır. Her şeyden habersiz Wilson kasabasına taşınan Amelia, yeni bir hayata başlangıcın aslında hiç de kolay olmayacağını görecektir. Göründüğü kadar normal ve masum olmayan bu kasaba karanlık sırların gömülü olduğu uçsuz bucaksız bir yerdir. İnsanlar, vampirler, kurt adamlar, cadılar ve diğer birçok görülmemiş türlerin birlikte yaşadığı bir kasaba, ne kadar masum olabilir?

9. Sıra Arkadaşım Bir Vampir! (Duygu Şuyalçınkaya-@DuyguSykaya) (860.226)

Sıra Arkadaşım Bir Vampir! (Duygu Şuyalçınkaya-@DuyguSykaya) (860.226)

Deneyimsiz bir kızsanız ve biraz da inek... aşk size çok ucak görünür. Uzaktan ne olduğunu görürsünüz, okursunuz belki birkaç arkadaşınızdan dinlersiniz fakat asla yaşayamazsınız. İnek olduğunuzu umursamayan ve sizi olduğunuz gibi kabul eden birini bulduğunuzda ise kalbinizi hissetmeye başlarsınız. Aranızdaki ilişki büyüdükçe kalbinizde büyür. Bu yüzden onun ne ya da kim olduğunu önemsemezsiniz çünkü o da sizin ne olduğunuzu önemsemedi ve...

10. Korumam Bir Vampir (Aichmalosía~-@solnotasi) (698.969)

Korumam Bir Vampir (Aichmalosía~-@solnotasi) (698.969)

218 yaşındaki; Yakışıklı - ukala - zeki vampir Mete'nin, 17 yaşındaki; Havalı - zengin - şımarık Duru'ya zoraki koruma olarak işe başlamasıyla olaylar başlar. Bu mecburiyet nereden geliyor? Mete, Duru'ya neden korumalık yapmak zorunda? 
Sırlar, aşklar, maceralar ve tüm bunların yanında sizi iyi hissettirecek olan Komedi öğeleri... Bu kitap vampir severler tarafından okunmayı bekliyor!!! 

11. Melez Kız (_ArmiN_@_ArmiN_) (604.605)

Melez Kız (_ArmiN_@_ArmiN_) (604.605)

"Sen ölümcül derecede güçlü ve yenilmez birisin! Vahşisin, sinirlendiğinde gözlerinin nasıl karardığını hissetmiyor musun?! Gözün başka hiçbir şeyi görmüyor! Tüm heskesin sonunu getiren sensin Alexandra! Sen ölmeye mecbursun"


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.