OFPOF

Okumaktan Keyif Alacağınız 9 Erotik Roman

-
1.6b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Okumaktan Keyif Alacağınız 9 Erotik Roman
0 izlenme
Ofpofer
-

Bu kitapları okuduktan sonra kitap okuma alışkanlığınız tamamen değişecek ve farklı kitap deneyimi yaşamış olacaksınız.

1. Lolita - Vladimir Nabokov

Lolita - Vladimir Nabokov

Nobakov'un az bilinen adıyla Beyaz Irkın güzel Kadınları adlı kitabı 1962 yılında yine aynı isimle Stanley Kubrick tarafından beyaz perdeye uyarlandı. Dilin işlevselliğine tanık olacağımız bu kitap Nobakov'un edebiyat dünyasına cinsel anlamda kazandırdığı en iyi trajikomik eserlerdendir.

Kitaptan: "Hiçbir dilin sihirbazı, elinde dudak ısırtan bir ayna, siyah kadife perdeler ve örtük çağrışımlarla gelenekler olmadan, bir dilin sınırlarını frakının kuyruğunu sallayarak aşmayı başaramaz."

2. Catherine M'in Cinsel Yaşamı - Catherine Millet

Catherine M'in Cinsel Yaşamı - Catherine Millet

Yazılarında ve tercihlerindeki cesaretiyle çok konuşulan Catherine Millet'in kendi öyküsünü anlattığı Catherine M.'in Seks Yaşamı 2006 yılında ülkemize girdi.

Arka Kapaktan: "Cinselliğin her türünü büyük beceri ve incelikle anlatan bir sanat eleştirmeninin anıları."

3. Vajina Monologları - Eve Ensler

Vajina Monologları - Eve Ensler

Eve Ensler'in hem erotizm hem de aşk üzerine yazdığı ve Almula Merter'in oyuna tiyatrıya uyarladığı kitabıdır. Kitabın ana konusu kadınların vajina devrimi ile alakalıdır. 

4. Sana Soyundum - Syvlia Day

Sana Soyundum - Syvlia Day

Tüm dünya'da bestseller olarak satmış roman tam anlamıyla Sylvia Day klasiği diyebiliriz.Crossfire serisinin ilk kitabı tam 380 sayfa

Tanıtım bülteninden: Ateşle oyna!"

Sana ihtiyacım var, Gideon" dedim soluk soluğa ve tahrik olduğu için şimdi daha da yoğunlaşmış olan kokusunu içime çektim. Sırf teninin baştan çıkarıcı kokusu yüzünden hafifçe sarhoş olduğumu düşündüm. "Beni çıldırtıyorsun." Bileklerimi bırakıp yüzümü avuçlarının arasına aldı ve dudaklarını dudaklarıma sertçe bastırdı. Pantolonuna uzanıp gizli fermuara ulaşabilmek için iki düğmeyi açtım...

5. Kördüğüm - Calia Read

Kördüğüm - Calia Read

Calia Read'in Kördüğüm romanı büyük yazarlar tarafından övgü aldı. Akıl hastanesine yatırılan etkileyici ve oldukça seksi bir hikayeyi anlatan roman dünya genelinde bestseller'e ulaşamasa da büyük bir satış rakamı yakaladı.

Tanıtım Bülteninden: "Bir ay önce, akıl hastanesine yatırıldım. Dün, Lachlan ziyaretime geldi. Beni öptü ve aklımı kaçırmaya başladığımı söyledi. Saatler sonra Max düşüncelerimi işgal etti; deli olmadığımı ve bana ihtiyacı olduğunu hatırlattı. Birkaç dakika önce geçmişimi aydınlatmaya çalışarak gerçeklikten daha da uzaklaştım… Şimdi, herkes benim aklımı kaçırdığımı düşünüyor ama ben onun gerçek olduğunu ve ne gördüğümü biliyorum… Bana inanıyor musun?"

6. Benim Hüzünlü Orospularım - Gabriel García Márquez

Benim Hüzünlü Orospularım - Gabriel García Márquez

Usta yazarın son yayımlanan kitabıdır. 90. yaş gününde kendisine hediye vermek için genelevi arayan yaşlı kadınla başlayan bir aşk-cinsellik hikayesidir. Ayrıca yazarın Yüzyıllık Yalnızlık, Kolera Günlerinde Aşk gibi kitapları okumaya değer.

Kitaptan alıntı; "'Delgadina, ruhum benim.' diye yalvardım O'na, özlemle. 'Delgadina'. kız sıkıntılı bir homurtuyla bacaklarımdan kurtuldu, bana sırtını dönerek kabuğunun içindeki bir salyangoz gibi kıvrıldı.

7. Uçuş Korkusu - Erica Jong

Uçuş Korkusu - Erica Jong

Fear of Flying orjinal ismiyle 1973 yayımlanan kitap tam bir Erica Jong klasiği. Genelde kitaplarında Musevilere yer veren Jong'un bu kitabı içeriği bakımından tartışılmıştı

Kitaptan alıntı; "Pan Amerikan Havayollarının Viyana uçağında 117 psikanalist yolculuk ediyordu. İçlerinden en az altısı beni çözümlemeye uğraşmıştı. Yedincisiyle evlendim. Bu psikanaliz serüvenleri on üç yıl önce başlamıştı ama -belki doktorların beceriksizliğinden, belki de benim eşsiz direnme gücümden ötürü- sonunda uçağa binmekten büsbütün korkar olmuştum." 

8. Grinin Elli Tonu - E.L. James

Grinin Elli Tonu - E.L. James

Filmi çok ses getirse de kitabının kat kat güzel olduğunu düşündüğüm 'şu' ünlü roman. Elli Ton üçlemesini en iyi kitabı olarak nitelendirilen eserin şöyle uzun bir tanıtım bülteni var;

'Edebiyat öğrencisi Ana Steele, genç girişimci Christian Grey'le röportaj yapmaya gittiğinde son derece çekici, zeki ve sinir bozucu bir adamla karşılaşır. Toy ve masum Ana, bu adama duyduğu arzu karşısında şaşkına döner ve adamın gizemli doğasına rağmen ona yakınlaşma arzusuyla yanıp tutuşur. Ana'nın güzelliğine, zekâsına ve özgür ruhuna direnemeyen Grey de onu istediğini kabul eder ancak şartları vardır…" 

9. Emmanuelle - Emmanuelle Arsan

Emmanuelle - Emmanuelle Arsan

Tayland'lı yazar Emmanuelle Arsan'ın edebiyat dünyasına kazandırdığı en büyük eser olan Emmanuelle 60 küsür yıldır birçok hadisede dile geliyor. İçeriğindeki çıplaklık bakımından bir dönem çoğu ülkede yasaklansa da birçok kere de beyaz perdeye uyarlandı.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.