OFPOF

En Kaliteli 9 Polisiye Romanı

-
721
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
En Kaliteli 9 Polisiye Romanı
662 izlenme
Ofpofer
-

Seri katillerin, kurbanların ve birçok gizemi içinde barındıran 9 harika polisiye romanı.

1. Aklından Bir Sayı Tut

Aklından Bir Sayı Tut

Seri bir katil, kurbanlarına mektuplar göndererek bedel ödeme zamanlarının geldiğini söyleyip daha sonra hepsini aynı şekilde öldürüp kafalarını kesmektedir. Kurbanlardan birinin dedektif David Gurney'den yardım istemesiyle dedektifin bu esrarengiz cinayetleri çözme yolundaki macerası başlar.

Yazar: John Verdon

2. Olasılıksız

Olasılıksız

İnsan beyin kapasitesinin ne kadarını kullanabilir? Geleceği ne kadar öngörebilir? Bütün olasılıkları hesaplayıp sonu ölümle bitmesi kesin bir kovalamacayı tersine çevirip hayatta kalabilir mi?

Yazar: Adam Fawer

3. Siyah Kan

Siyah Kan

"Siyah Kan" farklı bir polisiye diyebiliriz. Katil zaten en baştan belli. Arada bu konuda şüpheye düşmenize rağmen katilin o olduğunu biliyorsunuz. Kitabı mükemmel kılan ise iki bölüm var. Birincisi katilin avlarını neden ve nasıl öldürdüğü sorusu. Bu bölümü okurken tüylerinin diken diken oluyor ve bazen de mide bulantısı hissedebiliyorsunuz. İkinci bölüm ise gerilimin tamamen yaşandığı yer. Bu bölümde korku ile yüzleşiyorsunuz ve cinayeti bire bir yaşayarak nasıl ve neden sorularının cevaplarını katilden öğreniyorsunuz.

Yazar:  Jean-Christophe Grangé

4. İstanbul Hatırası

İstanbul Hatırası

İşlenilen cinayetler intikamı, arkadaşlıkları, hayat bağlarını sorgulatacak düzeydedir. Katiller son dakikaya kadar saklanmayı çok iyi başarmaktalar. Kim olduklarını asla tahmin edemeyeceksiniz.

Yazar:  Ahmet Ümit

5. Kızıl Nehirler

Kızıl Nehirler

Farklı cinayetler üzerinde yapılan soruşturmalar iki ayrı karakterdeki polisi birlikte çalışmaya sürüklüyor.

Yazar:  Jean-Christophe Grangé

6. Gözlerini Sımsıkı Kapat

Gözlerini Sımsıkı Kapat

Gözlerini Sımsıkı Kapat kitabı dedektiflik romanlarını sevenlerin mutlaka okuması gereken bir kitap. Sürükleyici kurgusu ve akıl almaz yöntemler ile sizi baştan çıkartacağı kesin.

Yazar:  John Verdon

7. Suç ve Ceza

Suç ve Ceza

Hukuk fakültesinde okuyan ve başarılı bir öğrenci olan Raskolnikov'un maddi imkansızlıklardan dolayı okulunu bırakması ve fakirlikten dolayı işlediği bir cinayet sonrası kendi iç hesaplaşması ve yaşam mücadelesi.

Yazar:  Fyodor Mihailoviç Dostoyevski

8. Sherlock Holmes Seti (5 Kitap Takım)

Sherlock Holmes Seti (5 Kitap Takım)

Özel Dedektif Sherlock Holmes ve Dr. Watson'ın birbirinden sürükleyici hikayeleri. Okurken hayrete düşmemek elde değil...

Yazar:  Arthur Conan Doyle

9. Şeytanı Uyandırma

Şeytanı Uyandırma

John Verdon’un yarattığı Sherlock Holmes olan emekli dedektif Dave Gurney cinayetleri çözmeye kaldığı yerden devam ediyor.

John Verdon’un serinin üçüncü kitabı olan Şeytanı Uyandırma kitabı okurları yine mükemmel bir seri katil hikayesinin içine sokuyor. 

Yazar:  John Verdon


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.