OFPOF

Bilim Kurgu ve Fantastik Türünde Yazılmış 9 Yerli Roman

-
1.5b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Bilim Kurgu ve Fantastik Türünde Yazılmış 9 Yerli Roman
1.649 izlenme
Ofpofer
-

Kitaplığınızda mutlaka bulunması gereken 9 yerli bilim kurgu ve fantazya roman ile macera, heyecan ve gizeme doyacaksınız.

bilim kurgu ve fantazya türleri edebiyatımız içinde hızlı bir yükselişe geçti. kitap raflarında hak ettikleri yerleri almaya başlayan güçlü kaleme sahip yazarları ile çeviri romanlarla rekabet edebilecek hale gelen yerli edebiyatımızdan eski yeni demeden mutlaka okunması gereken 9 eseri meraklıları için seçtik.

1. Barış Müstecaplıoğlu ( Perg Efsaneleri )

Barış Müstecaplıoğlu ( Perg Efsaneleri )

Okuru daha kitabın başında maceranın içine daldıran kitap; canavara dönüşen Leofold’un acıları ile Guorin’in korkaklığı arasında sizi bilinmezliğin içine doğru çekecek. türk fantastik edebiyatının öncülerinden Barış Müstecaplıoğlu’nun duru kalemi ile hayat bulan Perg’in dört bir yanında yaşanacak soluksuz bir maceraya adım atmaya hazır olun. 

2. İhsan Oktay Anar ( Puslu Kıtalar Atlası )

İhsan Oktay Anar ( Puslu Kıtalar Atlası )

Hikaye içinde başlı başına bir romana konu olabilecek yan hikayeler akıl sınırlarınızı zorlayacak bir kurguda birleşerek olağanüstü bir romana dönüşüyor. İhsan Oktay üstadın gerçek tarihi dokuları yumuşak fantastik vuruşlarla harmanladığı üst sınıf eseri, tarihi sevdirmedeki başarısı ile de her türlü övgüye layıktır.

Galerinin devamı için "Sonraki »" tuşuna tıklayınız.

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.