OFPOF

Sevdiğinizi Mutlu Edebilmenin ve Mutlu Olabilmenin 12 Yolu

-
3.4b
Etkileşim
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Sevdiğinizi Mutlu Edebilmenin ve Mutlu Olabilmenin 12 Yolu
9.998 izlenme
-

Sevdiğinizle mutluluğunuz daim mi olsun istiyorsunuz? Bu adımları uygulamanız yeterli.

Hepimiz mutluluğun, sevginin ve huzurun arayışındayız. Aslında çoğu zaman gözümüzün önündeki şeyleri görmüyoruz ve kolay olan her şeyi zorlaştırıyoruz. Sadece sevin, bencil olmayın, takıntılarınızı bir kenara atın ve değer verin. Bunları yaptığınız zaman, aradığınız mutluluk sizi bulacaktır.

1. Öncelikle bir gül satın alabilirsiniz

Öncelikle bir gül satın alabilirsiniz

Sevdiğiniz kişiye gül veya çiçek vererek mutlu edebilirsiniz. Hatta meyve, sebze vererek bile mutlu edebilirsiniz. Çünkü karşınızdaki kişi, onu düşündüğünüzü düşünür ve kendini değerli hisseder.

2. Nazik olun ve güzel sözler söyleyin

Nazik olun ve güzel sözler söyleyin

Artık çok klişeleşmiş ve dalga geçilen bir durum olsa bile, kesinlikle işe yarayacaktır. Yapmanız gereken şey, etrafınızdaki insanlara kulak asmamak ve duyarlı olmak.

3. Ona bir mektup yazın (SMS değil)

Ona bir mektup yazın (SMS değil)

Mektupla haberleşilen zamanları görmüş olmanız veya olmamanız hiçbir şeyi değiştirmez. nostalji her zaman samimiyet içerir. Yazdığınız mektuba şiirler ve güzel sözler yazın, farketmez. Harcadığınız emek sevdiğinizi her türlü mutlu edecektir.

4. Güzel bir yemek hazırlayın

Güzel bir yemek hazırlayın

Hepimizin malumu bir atasözü vardır "Aç ayı oynamaz" ve gerçekten doğruluğu inkar edilemez. Dolayısıyla hazırladığınız güzel yemekleri yerken, romantik ve hoş bir sohbet duygularınızın yükselmesini sağlar. Kesinlikle mutluluk kaçınılmaz olur.

5. El ele tutuşun!

El ele tutuşun!

Aslında sevdiğinizin elini tutmak, ona olan sevgini en masum şekilde göstermektedir. Günümüz ilişkilerini boşverin. Asıl mutluluk, sevdiğinizin elini tuttuğunuzda kalbinizin ışık hızında atmasıdır.

6. Birbirinize notlar bırakın

Birbirinize notlar bırakın

Post-it kağıtlar not bırakmak için idealdir. Eğer sevdiğinizle aynı evde yaşıyorsanız, evin her yerini not bırakmak için kolaylıkla kullanabilirsiniz. Eğer aynı evde yaşamıyorsanız, tabii ki bu daha zor olacaktır ama pes etmemek lazım! Sevdiğinizin kapısına, apartmanına, geçtiği yollara veya ona ulaştırabilecek kişilere not bırakabilirsiniz.

7. Birlikte yapabileceğiniz aktiviteler edinin

Birlikte yapabileceğiniz aktiviteler edinin

Birbirinizle vakit geçirmeniz, yakınlaşmanızı sağlar ve aranızdaki bağı kuvvetlendirir. Birlikte spor yapın, oyun oynayın, film seyredin, alışveriş yapın veya sohbet edin. Geçirdiğiniz her keyifli dakika, sizi hem eğlendirecektir hem de mutlu edecektir.

8. Kıskanın!

Kıskanın!

Sevdiğinizi her daim kıskanmalısınız. Tabii ki ufak tefek şeylere takılarak birbirinizi üzmeyin. Kıskanmak, abartılmadığı sürece iyidir. Kıskanılan kişi, kendini güvende hisseder ve sevildiğini bilir.

9. Özel günleri kesinlikle unutmayın!

Özel günleri kesinlikle unutmayın!

Sevgililer günü, doğum günü, yıldönümü veya belirlemiş olduğunuz tarihleri kesinlikle unutmayın. Böyle günlere herkes önem verir ve doğal olarak bir hediye beklenir. Çok pahalı bir şey almanıza gerek yok, sadece unutmayın ve o günü sevdiğinizle birlikte geçirin.

10. Sımsıkı sarılın!

Sımsıkı sarılın!

Sanki yıllardır görmemişsiniz gibi sarılın. Çünkü sarıldığınızda onu hissedersiniz ve beslediğiniz sevgiyi mühürlersiniz.

11. Birlikte romantik bir dans edin

Birlikte romantik bir dans edin

Aslında her insan çok iyi dans etmek ister. Ancak çok iyi olmanıza gerek yok. Sevdiğinizle birlikte pratik yapabilirsiniz veya dans dersleri alabilirsiniz.

12. En önemlisi, her zaman onu sevdiğinizi söyleyin

En önemlisi, her zaman onu sevdiğinizi söyleyin

Ne olursa olsun sevginizi belli edin. İsterseniz sarılın, öpün veya elini tutun. Belkide hiçbiri ağzınızdan dökülecek iki kelime kadar önemli değil. Sevdiğinizle mutlu olmanın anahtarı diyebileceğimiz "seni seviyorum" kelimesi altın kadar değerlidir, hatta altından değerlidir...


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.