OFPOF

Sempatiklikleriyle İlgi Odağı Olan ve En Sevilen Erkek Kore Aktörleri

-
475
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Sempatiklikleriyle İlgi Odağı Olan ve En Sevilen Erkek Kore Aktörleri
0 izlenme
Ofpofer
-

Yakışıklılıkları ve sempatikliğiyle ilgi odağı olan Kore aktörlerini sizler için derledik.

Ülkemizde de çokça sevilen ve izlenen Kore dizilerinin en sevilen erkek aktörleri kimler? Gelin birlikte görelim.

Lee Min Ho

Lee Min Ho

Tabiki listenin en başını Lee Min Ho alıyor. Uzun boyu, yakışıklılığı ve müthiş oyunculuğu ile kızların gözdesi olan Lee Min Ho'nun Instagram'da 6 milyondan fazla takipçisi bulunmakta. Bir çok Dizi ve filmde başrolü üstlenen aktörün çok sevildiği bir gerçek. 

Jong Suk

Jong Suk

2005 yılında Seul moda haftasında en genç erkek model seçilen Jong da bir çok Dizi ve filmde oyunculuk yapmıştır. Ayrıca birçok drama ödülüne sahip.

Shin Won Ho

Shin Won Ho

1991 doğumlu olan genç oyuncu 1.85 boyu ve sempatik tavırlarıyla oldukça ilgi odağı. Instagram hesabını aktif kullanan oyuncu ayrıca müzisyenlik ve modellik yapmakta.

Sung Hoon

Sung Hoon

Sung Hoon, eski bir ulusal yüzücüdür. Fakat geçirdiği sakatlanmadan sonra bel fıtığı ameliyatı olmuş ve ulusal yüzücülüğü bırakmak zorunda kalmıştır. Uzun boylu ve yakışıklı aktör oldukça beğenilmekte ve sosyal medyada takip edilmektedir.

Nam Ju Hyuk

Nam Ju Hyuk

94 doğumlu genç oyuncu karizmatikliği ve uzun boyuyla genç kızların sevgilisi diyebiliriz. Ayrıca modellik de yapan oyuncu Instagram'da skawngur ismini kullanmakta.

Ji Chang Wook

Ji Chang Wook

Birçok Dizi ve filmde rol alan yakışıklı oyuncu ayrıca çok sayıda drama ödülüne sahip.

Kim Hyun Joong

Kim Hyun Joong

1986 doğumlu olan yakışıklı oyuncu aynı zamanda şarkıcıdır. Bir çok dizide yer alan ünlü oyuncu ayrıca çok fazla ödüle sahip.

Park Hyungsik

Park Hyungsik

91 doğumlu genç oyuncu 1.83 boyunda ve oldukça yakışıklı. Ayrıca şarkıcılık da yapıyor. Yetenekli ve karizmatik oyuncu Instagram'da da 2 buçuk milyondan fazla takipçiye sahip.

Kim Bum

Kim Bum

Tam adı Kim Sang Bum olan oyuncu bir çok Dizi ve filme rol almıştır. Sempatik gülüşü ve yakışıklılığı ile dikkat çeken Kim, Boys Over Flowers dizisinde Lee Min Ho ile rol arkadaşlığı yapmıştır.

Siz de Kore dizilerini seviyorsanız, paylaştığımız bu oyuncuların dizilerini izleyin deriz. Gayet seviyeli ve eğlenceli senaryolara sahip Kore dizileri zaten ülkemizde de fazlaca sevilmekte.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.