OFPOF

Motoru Bağırtarak Sokaktan Geçen Sürücülerin Ortak Özellikleri

-
748
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Motoru Bağırtarak Sokaktan Geçen Sürücülerin Ortak Özellikleri
782 izlenme
Ofpofer
-

Araba sürücüleri için yazdık, motor sürücüleri için de geçerlidir

Evinizde sakin sakin oturuyorsunuzdur. Çocuğu uyuttunuz, biraz kafa dinleyeyim dediniz. Hanım da meyve soydu televizyon karşısında keyif yapacaksınız. Fakat o da ne? Uzaklardan bir motor sesi gelir kulağınıza. Motor sesi gittikçe yakınlaşır ve evinizin önünden geçer gider. Tam o anda çocuğunuz motorun sesinden korkarak uyanır ve ağlamaya başlar. "Keşke motoru bağırtan eleman kaza yapsa da onun da annesi ağlasa" diye geçer içinizden ama beddua etmenin size yakışmayacağını düşünerek vaz geçersiniz. Bu arkadaşların hayatını belki National Geographic belgesel olarak yayınlasa daha iyi olurdu ama onlar yapmadığına göre iş başa düştü. Huzurlarınızda yolun ortasında motoru bağırtarak geçen canlıların ortak özellikleri.

1. Araba ile sürücü aynı yaştadır

Araba ile sürücü aynı yaştadır
Kaderin cilvesine bakın ki bindikleri arabanın imal edildiği yıl ile direksiyona geçecek canlının imal edildiği yıl neredeyse aynıdır. araba ile sürücüyü adeta bir beşik kertmesi olarak düşünebilirsiniz. Bir fark vardır ki bir araba için 20 yaş ömrünün sonu iken bir insan için 20 yaş henüz toy denilen yıllardır.

2. Tüp araç kullanırlar

Tüp araç kullanırlar
Arabalarının bagajını açtığınızda LPG tankı ve ses sisteminin bütün bagajı kapladığını göreceksiniz. LPG'li araç kullanmaları çevreye olan saygılarından mıdır yoksa tüplü arabanın daha ekonomik olmasından mıdır kararı size bırakıyorum. "5TL daha gaz atak mı" dilden dile dolaşmaktadır.
Galerinin devamı için "Sonraki »" tuşuna tıklayınız.

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.