OFPOF

Kıyaslamanın Epey Zor Olduğu 8 Meşhur Rakip İkili

-
4.2b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Kıyaslamanın Epey Zor Olduğu 8 Meşhur Rakip İkili
18.842 izlenme
Ofpofer
-

"A mı desem B mi desem" tadında, insanların kesinlikle bu deyip üzerinde mutabık kalmakta ezelden beri zorlandığı ikilileri derledik.

Bazı rakipler vardır ki hangisinin daha iyi olduğu hep tartışılır. Kimileri birisinin fanatiğidir. Kıyaslama gereksinimi dahi görmezler ve kesinlikle bu derler. Gelgelelim geçmişten günümüze hep ikisi arasında kaldığımız açık. Hadi bakalım! 

1. Messi - Ronaldo

Messi - Ronaldo

futbol severler bu konuda itilifa düşmüş durumdalar. Kimisi "abi ya bunu mu tartışacağız tabiki de Messi" derken öteki taraf "Ronaldo varken Messi kim?" diyor.

2. Hande Yener - Demet Akalın

Hande Yener - Demet Akalın

Çok eleştirilseler de Pop müziğe ülkemizde ikisi yön veriyor, kabul etmek lazım. Özellikle havaların ısınması ile piyasaya sürdükleri albümler, o yaz camları açık gezen arabaların playlistlerini süslüyor.

3. Orhan Gencebay - Ferdi Tayfur

Orhan Gencebay - Ferdi Tayfur

"Batsın Bu dünya" mı "Huzurum Kalmadı" mı? Aceba hangisiyle hayata isyan etsek? Arabesk severler tarafından sıkça bahsi açılan kıyaslamadır kendileri.

4. Alex - Hagi

Alex - Hagi

Bu sefer konu hakkında ki tartışmalar sadece futbol severler arasında değil. Eğer Türkiye de yaşıyorsanız, ister futbol tutkunu olun ister olmayın bu tartışmaya bir şekilde şahit olmuşunuzdur. fenerbahçe Galatasaray arasında ki ezeli rekabetten çıkmış bu kıyaslamaya da net bir cevap vermek kuşkusuz çok zor.

5. Cüneyt Arkın - Kadir İnanır

Cüneyt Arkın - Kadir İnanır

türk sinemasının iki efsane ağır abisi. İkisi de racon keser, ikisi de tokat manyağı yapar, ikis de döneminin yakışılısı, ikisi de jön. Kavga olsa hangisini çağırırsın?

6. Kenan İmirzalıoğlu - Kıvanç Tatlıtuğ

Kenan İmirzalıoğlu - Kıvanç Tatlıtuğ

güzel kızlarımız başta olmak üzere çoğu insan hayatında en az bir sefer kendisini bu tartışmanın ortasında bulmuştur. Yakışıklılık sıfatının vücut bulduğu bu iki başarılı aktörümüzün oyunculuk yetenekleri de bir hayli başarılı. Seçim yap desler düşünmek için fırsat isteyeceğimiz kesin.

7. Kobe Bryant - LeBron James

Kobe Bryant - LeBron James

Sırada ki rekabet basketbolun düşler ülkesinden, NBA'dan. Kobe ve LeBron kariyerleri boyunca yedişer NBA finali oynamışlardır fakat şu işe bak ki hiç birbirleriyle karşılaşma şerefine nail olmamışlardır bu finallerde. Jenerasyonlarının en iyileri olarak görülen bu ikili de seçim yapmakta zorlanacağımız ikililerden.

8. Leonardo Dicaprio - Brad Pitt

Leonardo Dicaprio - Brad Pitt

İki amerikan aktör, film sevenler bilirler her ikisi de artık kült sayılacak filmlere imza atmışlardır. Eğer Hollywood'da yakışıklı bir başrolün oynayacağı bir proje tasarlanıyorsa aranan adamlar muhtemelen bu ikisidir. Gerek karizmaları gerekse rol yetenekleriyle bu ikili arasında bir seçim yapmak gerekirse baya bi zorlanacağımız aşikar.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.