OFPOF

Gerçekten Olgunlaştığınızı Anlamanın 7 Yolu

-
4.8b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Gerçekten Olgunlaştığınızı Anlamanın 7 Yolu
0 izlenme
Ofpofer
-

Olgunluk size belirli bir yaşta veya bilinçte verilmez kaç yaşında olursanız olun olgun olup olmadığınızı bu makalede öğrenebilirsiniz.

1. Kıyafet Seçimi

Kıyafet Seçimi

Olgun bir düşünce yapısına sahipseniz duygularınız size çok pahalı olmayan ancak üstünüze yakışan kıyafetler tercih etmenizi önerecektir. Pahalı bir eşyanızla başkalarına hava atmak olgun bir bireyin düşüncesinin dışındadır.

2. Düşünmemek

Düşünmemek

Etrafınızdaki olan olaylar tabiki ilginizi çekebilir ancak önemsiz konuları tartışma veya dile getirme ihtiyacı duymassınız bunun gereksiz olduğunu düşünürsünüz.

3. Arkadaşlık

Arkadaşlık

Yanınızda sizinle aynı düşünceye sahip insanlar olur ve saçma konuşan insanlardan uzak durmaya gayret edersiniz söyledikleri size ve çevrenize saçma gelir çünkü siz düşünce açısından olgun birer birey olmuşsunuzdur.

4. Yanlızlık

Yanlızlık

Eğer yaşınız küçükse ve kendi yaş grubunuz hareketleri veya konuşmaları size saçma geliyorsa yanlızlığa alışın demek istediğimiz arkadaşsız kalmak değil düşünce bakımından daha yanlız ve hissiyatsız olabilirsiniz çünkü diğer çocuklar sizden daha düşük düşünürler.

5. Kavga

Kavga

Belirli bir düşünce yapısına ulaştığınız zaman saçma elinize geçen ilk fırsatta kavga çıkarmak size saçma gelecektir bu gibi olaylardan kaçınmanız güçsüz olduğunuzu göstermez.

6. Dürüstlük

Dürüstlük

Artık yalan söylememeye başladığınız zaman düşünceleriniz size yön gösterebilir bu da demek oluyorki siz artık olgun düşünüyorsunuz.

7. Eğlenmek

Eğlenmek

Elinizde olan bütün fırsatları şartlar ne kadar zor olursa olsun eğlence anlayışına dönüştürebiliyorsanız eğer bununla övünebilir ve diğer insanlardan farklı olduğunuzu savunabilirsiniz.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.