OFPOF

Çiftler İçin Yasaklanmış Akla Mantığa Sığmayan Durumlar

-
1.8b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Çiftler İçin Yasaklanmış Akla Mantığa Sığmayan Durumlar
0 izlenme
Ofpofer
-

Travelbook'un araştırmış olduğu bu şaşırtıcı yasakları hep birlikte inceleyelim.Yurt dışı seyehatlerinizde dikkat etmeye özen gösteriniz.

İçlerinde öyle yasaklar var ki kim neden böyle birşey düşünüp yasaklatmaya çalışır anlamak mümkün değil, gerçekten uygulanıp uygulanamayacağına hep birlikte karar verelim.

Kolombiya

Kolombiya

Kolombiya'nın Cali şehrinde, gerdeğe girecek olan çiftle birlikte kızın anneside bu olaya tanıklık için odada hazır bulunuyor. Artık alkış mı tutar tempo mu tutar bilinmez.

Utah

Utah

Utah'ın Trementon kasabasında ambulansta ilişkiye girmek yasaktır. Böyle bir durum da yakalanılırsa kadının adı gazeteye çıkar. erkek içinse korkulacak bir durum yoktur.

Guam Adası

Guam Adası

ABD'ye bağlı bu özerk topraklarda bakireyle evlenmek yasaktır. İllede bakire biriyle evlenmek istiyorsanız para ödemek zorundasınız.

Kaliforniya

Kaliforniya

Kaliforniya'nın nehir kesimlerinde öpüşmek isteyen çiftler dudaklara gül suyu sürmeden öpüşmeleri yasaktır. Ruj, nemlendirici sürmeyin boşuna hanımlar illede gül suyu...

İtalya

İtalya

İtalya'nın Siena bölgesinde Maria isminin önemli (kutsal) sayıldığı için bu ismi kullanan kadınların fahişelik yapmaları yasaktır.

Wisconsin

Wisconsin

Yine ABD'nin Wisconsin eyaletinde orgazm sırasında havaya ateş etmek yasaklanmıştır. Buranın insanları nasıl bir kafaya sahipse artık yetkililer böyle bir yasağı uygun görmüşler.

Budapeşte

Budapeşte

Macaristan'da ışıklar açıkken sevişmek yasaklanmış. İsterseniz yatak odasında, isterseniz salonda hepsi yasak. Hatta otel, motel odaları bile bu yasak dahilinde.

Uruguay

Uruguay

Burada ki yasak diğer ülkelere göre biraz daha farklı. Aldatılan koca, karısını başka bir adamla yakaladığı sırada kadını ve diğer adamı öldürme hakkı bulunmakta. İsterse bunu yapmayıp adamın cinsel organını ya da karısının burnunu da kesebilir. Bunlardan birini yapması durumunda kesinlikle bir cezası yok. 


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.