OFPOF

Asla Karşılaşmak İstemeyeceğiniz 8 Dövüşçü

-
2.7b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Asla Karşılaşmak İstemeyeceğiniz 8 Dövüşçü
0 izlenme
Ofpofer
-

Hepimiz dövüş sporlarını hayranlıkla izliyoruz. Çoğu zaman kendimizi kaptırıp onların yerinde olmak isteriz. Bu içerikten sonra fikriniz değişebilir.

Oldukça ürpertici görünen bu devasa dövüşçülerle değil güreşmek yolda bile karşılaşmak istemeyeceksiniz. Rakiplerinin korkulu rüyası olan bu dövüşçüler, hem fiziksel görünüşleri açısından hem de güçleri açısından oldukça korkutucu görünmekteler. İşte asla karşılaşmak istemeyeceğiniz dövüşçüler.

8. Roy Nelson

Roy Nelson

Biraz göbekli olduğuna bakmayın bu sizi yanıltabilir. Karşısında mücadele ettiği rakibini öldürücü darbelerle bir anda yıkabiliyor. Şu anda UFC Ağır Siklet olan
Roy Nelson, bir mücadelesinde maçı geç bitirmesinden dolayı öfkelenip tekmeler ile hakeme saldırmıştı. Yaptığı bu hareket 9 ay maça çıkamamasına neden olmuştu. Şu an kariyerine devam eden bu dövüşçüyü kızdırmak biraz cesaret istiyor gibi.

7. Choi Hong-man

Choi Hong-man

Şaşırtıcı bir görünüme sahip olan Koreli dövüşçü tamı tamına 330 kg ağırlığında. Kickboks ile kariyerine başlayan Hong-man şu an MMA dünyasının "Süper Hulk" lakaplı devi... İlk çıktığı maçta rakibini ilk turda direk mağlup edince bir anda dikkatleri üzerine çekti. 

6. Giant Silva

Giant Silva

Giant Silva aslında basketbolcu, temelinde dövüş sporları ile ilgisi yok. WWE de profesyonel güreşçi olarak ilk adımlarını atmıştır. Tabii ki güreş becerisiyle değil, devasa fiziğiyle hemen yer almayı başarmıştır. Çeşitli profesyonel güreş müsabakalarında boyunu göstermiş ve rakiplerine göz dağı vermiştir. En son 2003 yılında bir kafes maçında çok kötü bir mağlubiyet yaşadı ve o günden sonra bir daha toparlanamadı. 2006 yılında da artık emekli olduğunu ve güreş yapmayacağını duyurmuştur. 

5. Eric Esch

Eric Esch

Lakabı "İri Fasulye" olan Eric, boks ve MMA de kairiyerine devam etmiştir. Attığı sert yumruklar kimileri için bir topçu atışı ile eşdeğerdir. Kariyerine yeni başladığı zamanlarda 15-0 gibi bir skorla şöhreti yakalamış ve o dönemlerde kariyerinde zirve yapmıştır. 

4. The Great Khali

The Great Khali

The Great Khali, gerçek ismi ile Dalip Singh Rana 72 doğumlu Hint dövüşçüdür. WWE ye gelir gelmez Undertaker ile dövüşmüştür. Uzun boyu ve fiziksel görünüşü ile Great lakabını almıştır. Khali'nin en büyük özelliği 50 numara ayakkabısıdır. 220 cm'lik boyu ile WWE'deki kariyerine devam etmektedir.

3. Tank Abbott

Tank Abbott

Dövüş tekniği bayıltana kadar surata yumruk vurmasıdır. Kazandığı ve kaybettiği maçların sayısı birbirine yakın olduğu için ilk bakışta dövüşçü gibi gelebilir ama çoğu rakibinin ağzını burnunu kırmışlığı vardır. Tank'ın karşısındaki anlık bir dikkatsizlik çok kötü sonuçlanabilir. 

2. Emmanuel Yarbrough

Emmanuel Yarbrough

Emmanuel Yarbrough tabiri caizse 370 kiloluk bir dev. Rakibini yenmek için sadece göbeğini bile kullanması yeterli olacaktır. Birçok dövüşçü bu devasa büyüklükteki dövüşçü ile karşılaşmak istemiyor. 

1. Giant Gonzalez

Giant Gonzalez

Undertaker ile yaptığı dövüşle akıllara kazınan Giant Gonzalez, ringe her çıktığında diğer güreşçiler adeta kaçacak yer arıyordu. Bir dönem WWE'de dövüşen Giant Gonzalez, daha sonra Japonya'ya gidip orada da bir süre dövüştü. Emekli olup Arjantin'de mütevazi bir hayat sürdürüyor. 


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.