OFPOF

Yeni Victoria's Secret Meleklerini Yakından Tanıyın

-
1.1b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Yeni Victoria's Secret Meleklerini Yakından Tanıyın
968 izlenme
Ofpofer
-

İç giyim markası olan Victoria's Secret bünyesinde ki yeni mankenler

Victoria's Secret,yılbaşı özel programında yapacağı defileden önce bünyesine ünlü modelleri katmayı devam ediyor.Bu isimler daha önce Channel,Tommy Hilfiger,Balmain gibi ünlü lüks giyim markalarındada defilelere çıkmışlardı.Deneyimli mankenleri yakından tanıyalım.

1. Kendall Jenner

Kendall Jenner
Kardashian kardeşlerin üvey kardeşi olarak bilinmektedir.1,79 boyunda olan manken ünlü bir aileden gelsede mesleğinde ilerlemeye çalışırken çok zorluklar çektiğini açıklamıştır.kız kardeşi Kylie Jenner onun bu başarılarını ilk başta kıskanmış,sonradan bu duruma alışmıştır.Kendisi ünlü markalar Channel,Balmain,Estee Lauder'in yüz mankenidir.En yakın arkadaşları Cara Delevingne(CaKe),Gigi Hadid.

2. Gigi Hadid

Gigi Hadid
Boyu 1,78 olan manken daha önce Guess'in yüz mankenliğini yapmıştır.Kariyerinde hızlı bir şekilde yürüyen Gigi'nin ablası Bella Hadid'de kendi gibi modeldir.Birlikte Balmain defilesinde yürümüşlerdir.Gigi Hadid,Victoria's mankeni olduğunu Kendall Jenner'ın doğum gününde birlikte fotoğraflarını paylaşarak duyurmuştur.Daha sonra ise Victoria's Secret'a ait Instagram hesabı Gigi Hadid'in markaya dahil olması için geçtiği testin videosunu yayınlamıştır.Bu videoda Gigi,sonuçtan dolayı sevinç göz yaşlarına boğulmuştur.

3. Stella Maxwell

Stella Maxwell
Belçikalı mankenin boyu 1,75'dir.Son zamanlarda gündemde çok sık kalmasının nedeni mankenliğinden çok Miley Cyrus'la olan ilişkisidir.İlişkilerini korkusuzca yaşayan çift paparizelere yakalandıktan sonra ilişkilerini duyurma kararı almış,kısa bir süre sonrada ilişkileri bitmiştir.Stella, 2014 yılında da defileye dahil olmuş fakat kesin melek olduğu 2015 güz döneminde duyrulmuştur.

4. Flávia Lucini

Flávia Lucini
Adını yılbaşı showundan sonra epey duyuracak olan Brezilyalı mankendir.1,78 boylarında olması melek olmasını sağlayan özelliklerdendir.Victoria's Secret ile show için imzaladığı sözleşme sonrası ülkesinin basınında epey gündemde kalmıştır.

5. Leomie Anderson

Leomie Anderson
1,79 boyunda olan manken İngilizdir.Daha öncede ünlü marka Moschino defilesinde yer almıştır.

6. Megan Puleri

Megan Puleri
Boyu 1,77 olan manken IMG Models Ajansına üyedir.Bu ajansda bulunan modellerden biride Gigi Hadid.Kendisi New York moda haftasında da podyumda boy göstermiştir.

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.