OFPOF

Yeni Anne Olanlara Hediyeler Alarak Mutlu Etmek İsteyenler İçin En Tatlı Fikirler

-
3.4b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Yeni Anne Olanlara Hediyeler Alarak Mutlu Etmek İsteyenler İçin En Tatlı Fikirler
0 izlenme
Ofpofer
-

Bebeği ile bir bütün olan yeni annelere alınabilecek en güzel hediyeler için en tatlı fikirler...

Arkadaşınız doğum yaptı ama siz onu mutlu edecek hediyeyi bulamadınız. Birkaç kişi birleşip en iyiyi hediye etmek istiyorsunuz ama ne alacağınızı bilmiyorsunuz.

Anneler Günü'nün de yaklaştığı bu günlerde, eş-dost-aile hep beraber yeni anneyi mutlu etmenin yolunu düşünüyorsunuz. Aslında bu yol bazen o tatlılar tatlısı bebekten ve o kahraman babadan geçiyor...

Gelin birlikte alternatiflere bir göz atalım...

Yoğurt Yapma Makinesi

Yoğurt Yapma Makinesi

anne sütünün bebekler için ne kadar büyük önem taşıdığı tartışılmaz. Ancak ek gıda sürecinin en geç 9. aydan itibaren başlaması da kaçınılmaz bir gerçek... Günümüzde katkı maddesi olmayan ürünler bulmak oldukça zorken, bir anne, bebeği için her zaman her gıdanın en steril olanını hazırlamak ister. Durum böyle iken marketten süt bulmak yerine elle sağılan günlük sütler aranıp bulunacak ve yoğurtlar da anne eli ile yapılacaktır. Başarılı bir yoğurt için en iyi yardımcı yoğurt yapma makinesidir. Bebeğin ihtiyacı kadar günlük yoğurt yapımı bu makineler ile mümkündür. Bu hediyenin size maliyetini düşünecekseniz, bu güzel ürünün fiyatları yaklaşık 80 TL'den başlamaktadır.

Süt Sağma Makinesi

Süt Sağma Makinesi

Özellikle çalışan anneler için oldukça önemli bir hamlede bulunmuş olacaksınız. Elektrikli ve manuel olarak 2 ayrı gruptan oluşur. anne sütünü günlerce saklayabilir hatta ek gıdaya geçişte buzluktan çıkartıp mamaları sıvılaştırırken kullanabilir. Sağma makinesinin fiyatları da manuel ve elektirikli sınıflandırmasına göre değişse de, en iyiyi hedeflerseniz 450-500 TL'yi gözden çıkartmanız gerekir.

Galerinin devamı için "Sonraki »" tuşuna tıklayınız.

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.