OFPOF

Yeni Anne Olanlara Hediyeler Alarak Mutlu Etmek İsteyenler İçin En Tatlı Fikirler

-
3.4b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Yeni Anne Olanlara Hediyeler Alarak Mutlu Etmek İsteyenler İçin En Tatlı Fikirler
0 izlenme
Ofpofer
-

Bebeği ile bir bütün olan yeni annelere alınabilecek en güzel hediyeler için en tatlı fikirler...

Arkadaşınız doğum yaptı ama siz onu mutlu edecek hediyeyi bulamadınız. Birkaç kişi birleşip en iyiyi hediye etmek istiyorsunuz ama ne alacağınızı bilmiyorsunuz.

Anneler Günü'nün de yaklaştığı bu günlerde, eş-dost-aile hep beraber yeni anneyi mutlu etmenin yolunu düşünüyorsunuz. Aslında bu yol bazen o tatlılar tatlısı bebekten ve o kahraman babadan geçiyor...

Gelin birlikte alternatiflere bir göz atalım...

Yoğurt Yapma Makinesi

Yoğurt Yapma Makinesi

anne sütünün bebekler için ne kadar büyük önem taşıdığı tartışılmaz. Ancak ek gıda sürecinin en geç 9. aydan itibaren başlaması da kaçınılmaz bir gerçek... Günümüzde katkı maddesi olmayan ürünler bulmak oldukça zorken, bir anne, bebeği için her zaman her gıdanın en steril olanını hazırlamak ister. Durum böyle iken marketten süt bulmak yerine elle sağılan günlük sütler aranıp bulunacak ve yoğurtlar da anne eli ile yapılacaktır. Başarılı bir yoğurt için en iyi yardımcı yoğurt yapma makinesidir. Bebeğin ihtiyacı kadar günlük yoğurt yapımı bu makineler ile mümkündür. Bu hediyenin size maliyetini düşünecekseniz, bu güzel ürünün fiyatları yaklaşık 80 TL'den başlamaktadır.

Süt Sağma Makinesi

Süt Sağma Makinesi

Özellikle çalışan anneler için oldukça önemli bir hamlede bulunmuş olacaksınız. Elektrikli ve manuel olarak 2 ayrı gruptan oluşur. anne sütünü günlerce saklayabilir hatta ek gıdaya geçişte buzluktan çıkartıp mamaları sıvılaştırırken kullanabilir. Sağma makinesinin fiyatları da manuel ve elektirikli sınıflandırmasına göre değişse de, en iyiyi hedeflerseniz 450-500 TL'yi gözden çıkartmanız gerekir.

Bebek Banyosunu Kolaylaştırın

Bebek Banyosunu Kolaylaştırın

bebek banyosu başlıbaşına bir zevk iken, aynı zamanda yeterli malzemeye sahip olunmadığında bir kabusa dönüşebilir. Bebek şampuanı, bebek sabunu, havusu ve bebek losyonu gibi ürünlerden bir hediye sepeti yapabileceğiniz gibi banyoyu kolaylaştırabilecek küvet ya da sevimli sünger metaryallerden yapılan içine bebeğin oturtulduğu veya rahatça yatırıldığı renkli ürünlerden de hediye alınabilir ve yeni annemizi sevindirebiliriz.

Küçük Mutfak Gereçleri

Küçük Mutfak Gereçleri

Bebeklerin ek gıdaya geçişte tuzsuz, yağsız ve şekersiz mamaları, çorbaları için her annenin ihtiyaç duyduğu küçük tencereler büyük kolaylık sağlayacaktır.

Mama ve Çorba Tarifi Kitabı

Mama ve Çorba Tarifi Kitabı

Bebekler için hazırlanan gıdalarda hangi besinin, hangi besin ile karışmayacağını veya hangi besinin bebekler için nasıl tatlandırılacağını anlatan bir tarif kitabı yeni anneyi ve bebeği oldukça mutlu edecektir.

Emzirme Koltuğu

Emzirme Koltuğu

Gece gündüz emzirmelerde annemiz şöyle bir rahatça ayaklarını uzatıp arkasına yaslanacağı bu koltukta oldukça mutlu hissedecektir. Değişken fiyatlarda bulunsa 
da, bu eşsiz hediye için en düşük fiyat 600 TL.

Anne Bebek Takımı

Anne Bebek Takımı

Birbiri ile aynı olan kıyafet gruplarına babaları da eklerseniz, değmeyin annemizin keyfine...

Beşikler

Beşikler

bebek ve anne ayrılmaz ikili... Salonda, mutfakta, evin her köşesinde rahatça birlikteliklerine devam etmeleri için taşınabilir beşikler en tatlı hediyelerdendir. Fiyatları 90-100 TL'den başlamaktadır.

Bebek Gelişimi ile İlgili Kitaplar

Bebek Gelişimi ile İlgili Kitaplar

Her ne kadar anneler bebeklerin dilinden en iyi anlayanlar olsa da, ağlama krizlerinin sebeplerinden zeka gelişimi için nelerin yapılması gerektiğinin anlatıldığı
anne-baba ebeveynlerin ortaklaşa iyi bir takım olma noktasında 
değişik konularda yardımcı kitaplar, psikolojik açıdan anneyi, bebeği ve ailenizi 
ne kadar düşündüğünüzü de gösterecektir. Eşinize alabileceğiniz bu hediyede araştırmayı sizlere bırakıyoruz.

Güneş Işıkları ve Yaz

Güneş Işıkları ve Yaz

D vitamini kaynağı olan güneş ışıkları, yararları kadar zararları açısından da bebek için önlemli bir faktördür. En kaliteli güneş koruyucuları ile sevimli plaj kıyafet ve aksesuarları da bir anneyi oldukça mutlu edecek hediyeler arasındadır.

Beslenme Desteği Araçlar

Beslenme Desteği Araçlar

anne için büyük ihtiyaç olan, doğumdan sonra ilk aylarda alınması düşünülmemiş veya ertelenmiş birkaç beslenme desteği araçlar; buharda pişirme makinesi, buharlı pişiriciler, termos, matara, alıştırma bardağı, meyve ve sebze filesi, bebek sebzelerini saklama kapları, bebeklerin düşüremeyeceği vakumlu tabaklar, kahvaltı setleri ve bebeğin tutuşuna uygun çeşitli kulplu biberonlar da hediye olarak düşünülmelidir.

Sevgili Babalar Son Seçenek Sizler İçin O'na Başbaşa Geçireceğiniz Güzel Bir Gün Armağan Edin

Sevgili Babalar Son Seçenek Sizler İçin O'na Başbaşa Geçireceğiniz Güzel Bir Gün Armağan Edin

Hamilelikten doğuma birçok psikolojik ve fiziksel sınavdan geçen anne bebeği ile yeni yaşamda kendine açılacak ufak bir alanda büyük bir mutluluktan geçecektir. Eşiniz ve bebeğinizle başbaşa güzel bir gün için güne eşsiz bir kahvaltı seçeneği ile başlayın. Bir sonraki durağınız kuaför olabilir siz bebeğinizle eşinizi beklerken o da rahatça arkasına yaslanıp sevildiğini hissedecektir. Fiziksel anlamda aldığı bu destek eşinizi psikolojik açıdan da oldukça besleyecektir. Gününüze güzel bir sahil yürüyüşü ve kahkahalarla dolu hoş sohbetlerle devam edebilirsiniz, güvendiğiniz espri, hikaye ve fıkra performansınızı sonuna kadar sergileyin... Birlikte eğlence bu kadar zevkli ve kolay iken, bu seçenekte ailenize yaşatacaklarınızın bedeli para ile ölçülemeyecek kadar büyüktür.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.