OFPOF

Türk Erkeğinin Kötü Huyu

-
834
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Türk Erkeğinin Kötü Huyu
667 izlenme
Ofpofer
-

Kadınların erkeklere söylemek istediği fakat söyleyemediği birçok şey var, belki buradan duyururuz sesimizi.

Erkekler ve kadınlar yüzyıllardır birbirine muhtaç ve bir o kadar da anlaşamayan iki tür.. Erkeklerin kadınlar ile ilgili o kadar çok şikayeti var ki, anlayamamak, triplerinden bıkmak, alışveriş yapmalarından yorulmak, kıskançlık vs... Karşılıklı bir iletişim içinde olduğumuza göre biz de sizden çok memnun sayılmayız, sonuçta o triplerin bir sebebi olmalı dimi? Bakalım hislerinize biraz olsun tercüman olabilecek miyim?

1. Kıskançlık...

Kıskançlık...

Öncelikle kıskançlık sadece kadınlara özgü bir durum değil, hatta asıl erkekler kıskanç bence. Bu kadar bastırılmış, ezilmiş bir kadın topluluğu söz konusu iken aksinden söz edemeyiz.. Bir de kişi kendinden bilir tabii ne dersiniz? Herşeyimizi didik didik arayan, telefon, mail ya da sosyal medya hesaplarımızda özel konumuzun olamayacağı düşüncesine sahip erkekler yok mu?

2. Laf atma...

Laf atma...

Sözle taciz... Sizi nasıl hissettiriyor bilmiyoruz ama inanın çok kötü görünüyorsunuz.. Yoldan geçen karşı cinse ''iltifat'' cümleleri sarfedince bizim gözümüzde bir böcekten farksızsınız haberiniz olsun..

3. Hesap ödeme

Hesap ödeme

Hesabı ben ödeyeceğim tripleri.. Bırakın artık böyle şeyleri lütfen.. Tamam ilk buluşmada falan kibarlığınızı konuşturuyorsunuz ama ilişki ilerleyince illa ben ödeyeceğim ısrarlarını bir tarafa bırakın, hayatı paylaşan insanlarsınız hesabı da paylaşın ne olacak?

4. Havalar havalar...

Havalar havalar...

para, pul, araba, arkadaş çevresi ve kariyer konularında hava atmaları da bırakın, inanın aklı başında bir kız zaten bunlara bakmaz.. Kişiliğinizi geliştirin, başarılarınızı artırın ve karşınızdakine değer verin... İnanın bütün istediğimiz bu, artık bizler de çalışıp para kazanabiliyoruz, dolayısıyla sizin alabildiklerinizi bizler de alabiliyoruz..Bize ihtiyacımız olanı verin..

5. Romantizm..

Romantizm..

Evet kadınları çileden çıkaran durumlardan biri de ilişki başlayana kadar romantik erkek, ilişki başladıktan sonra yavaş yavaş göbekli ve atletli ev erkeği sendromu.. Yapmayın lütfen, siz sürekli bakımlı, fit, güzel ve alımlı bir kadın görmek istiyorsunuz da biz ne görmek istiyoruz? Bize de yazık.

6. Arkadaş toplantıları...

Arkadaş toplantıları...

Ah şu arkadaşlarla dışarı çıkma olayı yok mu... Kadınlar böyle birşeyi çok zor yaparken erkeklerin hep çok önemli işleri vardır ve dünyayı kurtarmak için dışarı çıkarlar, yaptıkları ise okey, 51 ya da bar vs.. Biz size yapmayın demiyoruz abartmayın diyoruz..

7. Ana kuzuluğu..

Ana kuzuluğu..

Ha bi de şu ana kuzuları var tabii.. Anneler başımızın tacı gönlümüzün ilacı, kabul ediyoruz, fakat ilişki danışmanı gibi herşeyi onlara sormak ve her yaptığını haber vermek olmuyor. Asıl garip olan anneye tuvalete gittiğini haber veren adamın eşine/sevgilisine karşı aslan kesilmesi...

8. Kılıbıklık korkusu...

Kılıbıklık korkusu...

Sizden mükemmel ev hanımları olmanızı beklemiyoruz sadece sıkıştığımız yerde ufacık yardımlar yetiyor inanın..

9. Seni seviyorum demek çok zor değil..

Seni seviyorum demek çok zor değil..

Biraz romantizm, biraz duygulardan bahsetme çok şey istemiyoruz inanın...

10. Ona küçük süprizler yapın

Ona küçük süprizler yapın

Ara sıra yapacağınız küçük süprizler bizi havalara uçuruyor inanın..


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.