OFPOF

Selüliti Gidermek İçin Uygulayacağınız En Baba 7 Tarif

-
630
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Selüliti Gidermek İçin Uygulayacağınız En Baba 7 Tarif
1.401 izlenme
Ofpofer
-

Kadınlar! Aşağıdaki tarifleri %100 istikrarla uygulamak ve sonucun mükemmelliğini görmek sizin elinizde!

1. Bir hayat kurtarıcı olarak: Su

Bir hayat kurtarıcı olarak: Su

Su her alanda olduğu gibi, selüliti gidermede de bir numaralı ilaçtır. Tek yapmamız gereken günde en az 2 litre su içmek. Düzenli olarak su içmek,  derialtı dokusunda biriken yağların kan dolaşımını yavaşlatmasına engel olarak derideki selülitli görünümü yok edecektir.

2. Kakao yağı ve bal

Kakao yağı ve bal

Kakao yağının cildin elastikiyetini koruduğu bilinen bir gerçektir. Bu mucizevi yağ, nemlendirici ve hücre yenileyici özelliği olan bal ile karıştığında ortaya harika bir tarif çıkar. Bu karışımla selülitli bölgeye yaptığınız masajın inanılmaz etkisini göreceksiniz.

3. Her derde deva: Elma sirkesi

Her derde deva: Elma sirkesi

Saçlardan sivilcelere, cilt lekelerinden yağ yakmaya, meyve sebze temizliğinden ev gereç temizliğine varana kadar sayamayacağımız kadar çok faydası var elma sirkesinin. Elma sirkesiyle, her gün duştan sonra selülitli bölgeye masaj yapmanız ciltteki yenilenmeyi gözle görülür şekilde arttıracaktır.

4. Denizlerin şifası: Deniz tuzu

Denizlerin şifası: Deniz tuzu

Doğal kese görevini gören deniz tuzu, gözenekleri temizlemek ve toksinleri atmak, için kullanılabilecek en iyi malzemelerden bir tanesidir.  Deniz tuzuyla yapacağınız masaj, cildin altındaki dokuların tıkanıklığını açacak ve selülitli görünümü azaltacaktır.

5. Biberiye yağı

Biberiye yağı

Yine yağlardan faydası saymakla bitmez biberiye yağı ile yapacağınız masaj selülit oluşturmuş yağ hücrelerine zamanla etki edecek ve yağ hücrelerinin selülit görünümünden çıkmasını sağlayacaktır. 

6. Serinletici çözüm: Buz

Serinletici çözüm: Buz

Ciltteki kan dolaşımını hızlandırmak için, buz küpleri birebir. Bir havluya saracağınız buz küpleri ile sabah ve akşam yapacağınız masajın selülitinize olan faydasını da kısa sürede göreceksiniz.

7. Spor spor spor

Spor spor spor

Son olarak düzenli olarak yapacağınız kardiyo egzersizleri, selülit oluşumunu engelleyeceği gibi, olan selülitin de yok denecek kadar azalmasını sağlayacaktır. 


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.