OFPOF

Saç Renkleri ile Sizi Kıskandıracak 10 Mükemmel Model

-
1.4b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Saç Renkleri ile Sizi Kıskandıracak 10 Mükemmel Model
996 izlenme
Ofpofer
-

Saçlarınız kışa hazır mı? Peki ya saç renginiz? Bu liste size yardım edebilir.

Son dönemde moda olan alışılmışın dışındaki saç renkleri özellikle kış ayları ile birlikte daha pastel renklere doğru kayıyor. Artık sosyal medyada bile sadece saçlarının fotoğraflarını çeken insanlar var ve binlerce takipçiye sahipler. Eğer kendiniz ile ilgili radikal bir karar vermek istiyorsanız, işe saçlarınızdan başlayabilirsiniz. 

1. Yeşilin ve Morun 50 Tonu

Yeşilin ve Morun 50 Tonu
Açık bırakıldığında gökkuşağı gibi görünen bu saç, örüldüğünde bambaşka bir güzelliğe sahip. Böyle bir saç ile herkesin gözdesi olmayı kim istemez ki

2. Bu Saç Pastel Renk Sevenlere Gelsin

Bu Saç Pastel Renk Sevenlere Gelsin
Biraz cesur bir seçim ama bu saç ile kimse gözünü sizden alamayacak. Malum önümüz festival mevsimi. Böyle bir saç ile tüm gözler üzerinizde olabilir.

3. Pembenin İnanılmaz Uyumu

Pembenin İnanılmaz Uyumu
Yürüyen bir pamuk şekere benzemek ister misiniz?  Biraz cesaret ve yaratıcı birkaç dokunuş ile şeker kız Candy bile sizi kıskanabilir.

4. Kıyafet, Ruj ve Saçın İnanılmaz Uyumu

Kıyafet, Ruj ve Saçın İnanılmaz Uyumu
Saçınızın rengine göre makyajınız ve kıyafetlerinizin de renkleri değişecek. 2016'yı harika geçirmek için bir sebep daha! 

5. Kışlık Saç Olur Mu? Olur!

Kışlık Saç Olur Mu? Olur!
Malum kış ayındayız. Takacağınız bir bere ile saçınızın görünen kısmını istediğiniz renge boyayabilirsiniz. Bu örgü çeşidi ile de saçınızı olduğundan daha doldun gösterebilir, saçınızın rengini ön plana çıkarabilirsiniz.

6. İddialı ve Cesur Bir Mor

İddialı ve Cesur Bir Mor
Demiştik ya uzun ve renkli saçlar artık moda diye, bu saçlar ile ne yaparsanız yapın, güzel olacaksınız. Daha oldschool tarzları deneyerek mahallenin asi ablası artık siz olabilirsiniz.

7. Sarışınlığa Yeni Bir Bakış

Sarışınlığa Yeni Bir Bakış
Sarışın olmak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı. Bırakın bu kış saçlarınız uzun kalsın. Böylelikle sarının her toununu saçınızda deneyebilirsiniz. 

8. Gece Mavisi

Gece Mavisi
Mavi saç 80'lerde yine moda olmuştu. Ama hiç bu kadar yaratıcı olmamıştı. Siyahtan maviye uzanan bu saç rengi ile gecelerin en gözdesi siz olabilirsiniz. 

9. Bir Renk İle Yetinmeyenler İçin

Bir Renk İle Yetinmeyenler İçin
Saçlarınızı boyatmak istiyorsunuz ama karar veremiyor musunuz? Önce uçlardan başlayın! Bu hem size farklı bir hava verecek, hem de belki tamamını boyamanız için bir cesaret.

10. Dalgalı Saçların Vazgeçilmezi

Dalgalı Saçların Vazgeçilmezi
Favorimizi sona sakladık. Bu yılın en moda olan saç rengi bu solgun renkli küllü boya. Özellikle uzun ve dalgalı saçlarda çok güzel duruyor. Bizden söylemesi.

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.