OFPOF

Rus Kızlarına Alternatif Kolombiyalı 10 Latin Güzel

-
14.5b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Rus Kızlarına Alternatif Kolombiyalı 10 Latin Güzel
10.473 izlenme
Ofpofer
-

Ne verimli topraklarmış dedirtecek güzellere sahip olan Kolombiya'nın en güzellerini sizler için derledik.

Kolombiya Güney amerika kıtasının en güzel ülkelerinden birisi. Başkentinin Bogata olduğu ülkenin nüfusu ise yaklaşık 50 Milyondur. Ülkenin resmi dilleri ise İspanyolca ve 68 farklı Kolombiya dilidir. Üstelik bize vize istememesinden dolayı belki tatil için tercih sebebi olacak kadar Kolombiyalı güzelleri sizler için derledik.

10. Shakira

Shakira

Tam adı Shakira Isabel Mebarak Ripoll olan ve Shakira olarak bildiğimiz  şarkıcı latin dansını Dünyaya tanıtan güzellerden biridir. Kıvrak dansları ve güzelliği herkes tarafından bilinir. Kendisi 38 yaşındadır ve Kolombiya doğumludur.

9. Natalia Paris

Natalia Paris

Hiç göstermiyo diyeceksiniz belki ama 40 yaşında olan Natalia Paris, Kolombiyanın en bilinen modelidir. Güzelliğine bakarsak bu kadar popüler olması normal diyeceksiniz zaten.

8. Nawal Ayoub

Nawal Ayoub

2014 yılında kainat güzeli seçilen bir güzel hakkında çok fazla konuşmamak gerek sanırım. Zaten kainatın en güzeli seçilmiş daha ne olsun.

7. Andrea Serna

Andrea Serna

38 yaşında olan Andrea Serna, mankenlik yapmıştır. Şu anda da bir tv kanalında sunuculuk yapmaktadır. Kendileri en güzel Kolombiyalılardandır.

6. Carolina Guerra

Carolina Guerra

1986 doğumlu olan Kolombiyalı güzel Carolina Guerra, hem model hemde aktirislik yapmıştır. Fakat şu anda sunuculuk yapmaktadır. Aynı zamanda Kolombiya genelinde yapılan bir güzellik yarışmasında birincilik elde etmiştir.  

5. Manuela Arbelaez

Manuela Arbelaez

Henüz 27 yaşında olan modellik ve oyunculuk yapan Kolombiyalı güzel amerika' da yaşamaktadır. Hatta The Price is Right isimli oyun programının da sunuculuğunu yapmaktadır.

4. Paula Garces

Paula Garces

1974 yılında Kolombiya asıllı Amerikan olan Paula Garces, oyunculuk yapmaktadır. 41 yaşında olmasına rağmen güzelliği dillere destan olmuş olsa gerek.

3. Paola Andrea Rey

Paola Andrea Rey

1979 doğumlu oyuncu ve model olan Paola Andrea Rey,ülkesinde oldukça popüler bir güzeldir. Ki latin güzelliğini tüm özellikleriyle barındırmaktadır.

2. Sandra Valencia

Sandra Valencia

Genç Kolombiyalı güzel Sandra Valencia, ülkesinin de en popüler genç güzellerindendir. Güzelliği ile dünya genelinde bir çok dergiye kapak olmayı podyumlarda boy göstermeyi başarmıştır.

1. Sofia Vergara

Sofia Vergara

1972 doğumlu olan Sofia Vergara' yı filmlerden hatırlıyoruz. Rol aldığı bir çok film ile birlkte bir çok ödüle aday olmayı başarmıştır. Ve tabiki Kolombiya' nın da en güzellerindendir. 


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.