OFPOF

Mükemmel Görünmek İçin 7 Makyaj Hilesi

-
16.7b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Mükemmel Görünmek İçin 7 Makyaj Hilesi
35.406 izlenme
Ofpofer
-

Doğru makyaj tekniği ile hatalı ve olumsuz görünümü ortadan kaldırabilirsiniz. İşte birkaç teknik.

1. Yüz küçültmek için

Yüz küçültmek için

Mükemmel bir yüz şekli oluşturmak için gölgelendirme tekniği etkili yollardan biridir. Alın ve elmacık kemiğinin altını daha koyu bırakmak gerekir. Burun,çene ortası ve göz altını aydınlık bırakarak etkili bir görünüm kazandırmak mümkün.

2. Geniş burunu daraltmak için

Geniş burunu daraltmak için

Eğer geniş burunu daraltmak istiyorsanız, bu sorunu çözecek hızlı ve basit bir yol var. Burun etrafını koyu bırakarak, ön ve üst yüzeyi aydınlık kontur ile belirginleştirmek gerekir.

3. Gözlerinin altındaki mor halkaları gizlemek için

Gözlerinin altındaki mor halkaları gizlemek için

Göz altı morlukları gizlemek için kapatıcıyı yogun olmamakla birlikte hafif dokunuşlar olarak göz altına yerleştirin ve daha sonra bunu tüm bölgeye yedirin.

4. Daha küçük bir alın nasıl yapılır

Daha küçük bir alın nasıl yapılır

saç bölgesine yakın alnın üst kısmını koyu pudra ile gölgelendirmek gerekektedir. Sünger veya fırça dokunuşları ile pudra eşit oranda dağıtılmalıdır.

5. İnce kaşları büyütmek için

İnce kaşları büyütmek için

Kaşları yükseltmek ve onlara mükemmel bir görünüm vermek için bir kaç adım gerekli. Öncelikle kavis vermek için hattı bozan tüyler alınmalıdır. Sonrasında kaş kalemi ile hattımızı belirlemeliyiz. Kaşımızı belirginleştirdikten sonra kaş altını aydılatmak için beyaz farımızı uygulamalıyız.

6. İnce dudakları artırmak için

İnce dudakları artırmak için

Dudaklara hacim vermek için, beyaz dudak kalemi ile orta kısım hafifletilmeli daha sonra  koyu dudak kalemi ile çerçeve belirginleştirilmelidir. Dudakların ortasına uygulanan beyaz kalemi karıştırmak için parmak uçlarınızı kullanın. Son olarak parlatıcı uygulayın.

7.

Mükemmel Görünmek İçin 7 Makyaj Hilesi

Küçük ve derin gözler gölgeleri doğru uygulayarak daha çekici hale gelebilir. En önemli şey - üst göz kapağının orta kısmına biraz daha renk katmaktır. Yani üst göz kapağı boyunca pürüzsüz ve hafif bir çizgi yaparak belirgin hale getirilebilir. Rimel ile kirpikler dolgunlaştırılmalıdır.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.