OFPOF

Makyaja Yeni Başlayanlar İçin Takip Edilmesi Gereken Youtuberlar

-
685
Etkileşim
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Makyaja Yeni Başlayanlar İçin Takip Edilmesi Gereken Youtuberlar
645 izlenme
-

Makyaja yeni başlayanların ve yeni bilgiler öğrenmek isteyen kişilerin bakması gereken youtube hesapları.

Günümüzün çoğu ayna karşısında o eyelineri eşitlemekle geçiyor. Bu durum hepimiz için çok üzücü fakat artık üzülmeye gerek yok) Eee daha fazla lafı uzatmadan makyaj ve güzellik tüyolarını öğrenebileceğimiz Youtube hesapları için sizleri buraya alalım.

1. SEBİLE ÖLMEZ

SEBİLE ÖLMEZ

Kendisi ilk olarak hayatımıza sebi bebi olarak girmiştir.Şimdiler de ise kanalının adını kendi isim ve soyisimi olarak değiştirdi. Hesabında hem pratik saç modelleri hem de makyaj tüyoları gibi faydalı bilgiler bulmanız çok mümkün

2. SİZ KİMSİNİZ ?

SİZ KİMSİNİZ ?

Kızların kesinlikle bu derece başarılı make up artistlerin fikirlerinin yer aldığı bir Youtube hesabına ihtiyaçları vardı diyebilirim
Alp Kasavoğlu ve Fezi Altun'un çok güzel makyaj tekniklerini gösterdikleri youtube hesabıdır siz kimsiniz. Çoğu bölümlerinde yanlarında konukları da oluyor ve izlemesi kesinlikle keyif verici. 

3. Dİ D

Dİ D

Evet belki çoğunuz Didem Soydan'ın makyaj videoları çektiğini bilmiyordunuz
Kendisi hem oyuncu hem de başarılı bir manken. Bunların yanı sıra da Youtube da ki kanalında  moda ve güzellik hakkında videolar paylaşıyor.

4. MAKYAJ MI DEDİN

MAKYAJ MI DEDİN

Günlük makyaj ve konsept makyajlarıyla Ayşegül'ü izlemek hem eğlenceli hem de öğretici Kendisi ayrıca Salon Bana Bak'ta da yer alıyor.

5. EZGİ KASAPOĞLU

EZGİ KASAPOĞLU

Kendisi bir çok reklam da oynayıp sunuculuk da yaptıktan sonra Youtube hayatına atılmaya karar vermiştir. moda ve güzellik tüyoları bulabileceğiniz bir kanala sahip.

6. GÖRKEM KARMAN

GÖRKEM KARMAN

Bir çok ürün incemelesi ve makyaj videoları bulabileceğiniz hesap.

7. MERVE ÖZKAYNAK

MERVE ÖZKAYNAK

Aktif olarak videolarını takip edebileceğiniz bir Youtube hesabı daha. Kendisi saç, cilt bakımı ve makyaj videoları paylaşmakta.

8. ASLI ÖZDEL

ASLI ÖZDEL

Kendisi amerika Los Angeles'ta Cinema Make-up School mezunu. Profesyonel ve şirin mi şirin doğal mı doğal profesyonel make-up artisti videoları izlemek için Youtube Aslı Özdel yazmanız yeterli olucaktır


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.