OFPOF

Kadınların Erkeklerden Bekledikleri 'küçük Sürprizler'

-
1.0b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Kadınların Erkeklerden Bekledikleri 'küçük Sürprizler'
791 izlenme
Ofpofer
-

Çünkü kadınız. Çünkü kırılganız. Çünkü ince ruhluyuz. Çünkü odun gibi davranıyor dahi olsak küçük sürprizleri hepimiz bekliyoruz

Kadınlar yapıları gereği erkeklere göre daha ince ruhludurlar. Bu gerçeği hepimiz kabul ediyoruzdur heralde. Fakat bazen öyle erkekler çıkıyor ki çıtayı o kadar yükseltiyorlar ki. Aman Tanrım! Bende bundan istiyorum dedirtiyor. Hadi kızlar kabul edelim gördüğünüz fotoğraflar karşısında hepimiz tırnak kemiriyoruz... Sonuç olarak; Ya canım benim yapımda yok, ne yapayım şimdi ben.Bahanesine sığınan sayın abilerim, kardeşlerim. Hemcinslerimin mutluluğu için ufak tüyolar burda.

1. Hediye Paketleme

Hediye Paketleme
Öncelikli olarak önemli konu. İçinde ne olursa olsun görseli ilk kalp çarpışıdır unutmayalım! 

2. Aşk Günlüğü

Aşk Günlüğü
Ya cepte para mı varda pahalı hediye alıcam. Replikleri yaygın olarak ağızdan ağıza dolaşmakta. Kim demiş paalı hediyeler istediğimizi. Bize zeytin dalı dahi uzatsanız gülümseyen varlıklarız biz. Başlayalım abi, atalım tarihi. Yazalım günleri. Mutlulukları. İleride okuduğunuzda siz bile şaşıracaksanız.' Vay be ne günlermiş' cümlesini siz kuracaksınız. Ne duruyosunuz başlasınıza aşk günlüğünüzü oluşturmaya. İçine bi kaç sinema bileti, fotoğraf falan iliştirmeyi unutmayın. Mutluluk verir. 

3. Fotoğraf

Fotoğraf
Basit ama ince ayrıntı. Fotoğraflar anılarınızın elinizde kalan canlı kareleridir aslında. Çeşitli şekillerde de yapılabilir bu basım işlemi. Yapmanız gereken çektirdiğiniz milyon tane fotoğraf arasından beğendiklerinizi çıkartırmak ve duvarınıza, yaşam alanınıza yapıştırmak. Zor değil... Çıtayı bir tık yükseltmek istiyenler iki çivi, bir ip, birkaç tahta mandalla duvarında hem görsel hem mutluluk saçan bir köşe elde edebilirler. Şimdi doğru fotoğrafçıya.

4. Özel günler.

Özel günler.
Bugün hayatınızda önem verdiğiniz kişinin doğumgünü ya da sizin yıl dönümünüz ya da sayamadığım onlarca özel günden bir tanesiyse ve siz ona kendiniz bir şey yapmak istiyorsanız bu fikir tam sizlik! Balon. Nefes. Kağıt. Kalem. bant.. ihtiyacınız olan yegane malzemeler. Helyumu nerden bulucam ben demeyin. çift taraflı bantlar ya da bir bantı ucuca ekleyerek bu mazeretten kurtulabilirsiniz. 

5. Yemek

Yemek
Günün hangi öğünü olduğu farketmeksizin Bir kaç mum ve görselle tamamlayaileceğiniz sofralar yemekler dışardan dahi olsa mutluluk verecektir. Ortamın ambiyansını değiştirecek mumlar, içeçek yada küçük notlar size artı puan katacaktır.

6. Not

Not
Kutusunun çokta önemli olmadığı bir kavonozla dahi küçük mutluluklar  bırakabileceğiniz bir yöntem. Küçük kağıtlara yazacağınız kelimelerin anlamları fazlasıyla büyük olacaktır.

7. Çikolata

Çikolata
Şeker ve çikolata kadınların asla hayır diyemeceği nesnelerdir. Eğer bu istisna dışında olan kadınlar varsa jelibon ya da ekşi gıdalarda işinize yarayabilir. Bir kutuda birleştireceğiniz bu küçük ayrıntılar tatlı yiyiyp tatlı  konuşmanızı sağlayacaktır. 

8. Sürpriz

Sürpriz
Şişenin içinin her zaman sıvı dolu olması gerekmez. Bazen boş bir şişede hayat kurtarır. Yani diyeceğim o ki beyler, yatlar katlar güller değil bir el yazısı, iki güzel söze tavız aslında biz. İlla alacaksınız milyon tane gül yerine kökü bulunan emek verip besleyebileceğimiz çiçekler alın. Ha illa hediye alıcam ben diyorsanız voswos oyuncaklar alıp verebilirsiniz ya da azıcık yaratıcılığınızı konuşturun. Hiç bir şey yapamıyorsanız yakın kadın arkadaşlarınızdan, ablanızdan, kadın kuzeninizden yardım isteyebilirsiniz. Bol şans...

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.