OFPOF

Kadınların Erkeklerden Beklediği 5 Şey

-
9.1b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Kadınların Erkeklerden Beklediği 5 Şey
8.780 izlenme
Ofpofer
-

Erkeklerden Beklenen

Kadınlar olmazsa olmazımdır.Kadınlar annedir,arkadaştır,dosttur.Onlar hayatımızda kesinlikle olmadır.Eğer olmazsa çok şey değişirdi.

1. Çiçek Almak

Çiçek Almak
Kadınlar çiçek alınmasından hoşlanır.Çünkü çiçek sevgiyi ifade eder.Her buluşmanızda yada yanına her gidişinizde çiçek alsanız yine kabul eder.Hiç demez neden hep çiçek alıyosun diye kısacası çiçek alın yeter.

2. Günaydın Mesajı

Günaydın Mesajı
Sabah uyandıkları zaman sevdikleri insandan ilgi beklerler.Mesela bu günaydın mesajı olabilir.Eğer bigün atmassan bi trip atar ertesi gün ille o mesajı atman gerekiyor diye düşünür taa o uyanmadan atarsınız mesajı.

3. Beraber Alışverişe Çıkmak

Beraber Alışverişe Çıkmak
Beraber alışverişe çıkmak demek onlar için çok önemlidir.Çünkü sizin tavsiye ve önerinize göre giyinmek isterler.E tabi sizinde tavsiyelerine uymanız çok önemli onlarda bunu çok isterler.O al derse alın bu alma derse almayın derim.

4. Tüm Yıl Dönümlerinin Hatırlanması

Tüm Yıl Dönümlerinin Hatırlanması
Kadınlar yıl dönümü gibi şeylere çok kafa takarlar.Taa ilk bakışma günü. yok ilk tanışma günü. yok şu günü. yok bu günü derken cidiye alırlar bunları.Sizde onun için böyle şeyleri ciddiye almanız gerekki aranızda sorunlar olmasın.Hepsini hatırlayın derim.

5. Evlilik Planı Yapmak

Evlilik Planı Yapmak
Kızlar erkek arkadaşları ile evlilik planı kurunca mutlu olurlar.Çünkü onlarla beraber bir ömür yaşamak ister.Buda çok doğal bi durumdur.Olması gereken durumlardır.

Yani kadınların bazı şeylerine önem verin,özen gösterin.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.