OFPOF

Kadınların Bunalıma Neden Girdiğinin 7 Sebebi

-
845
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Kadınların Bunalıma Neden Girdiğinin 7 Sebebi
331 izlenme
Ofpofer
-

Her kadının illaki bir bunalım zamanı vardır, peki neden kadınlarımız bunalıma giriyor, girdiklerinde neler oluyor? İşte 7 sebep ve olanlar.

Bir kadın hem anne, yeri geldiği zaman hem baba olabiliyor. Bazense anlatmaya çalıştığı şeyleri karşısındaki kişi anlamadığı için kadın cevap vermekten kaçıyor cevap verdikçe yoruluyor, ev işleri, özel hayatı, kendi ailesi, komşuları, yaşadığı şehir, işi, iş arkadaşları, kendi çocukları vs vs saymakla bitmez.. Kadınlar çiçektir derken yalan söylemiyorduk beyler. Her kadın bir çiçek kadar kırılgan ve hassas'tır. O an size kırılmadığını söyler yada bir şey yaptığınızda bir şey olmamış gibi gülümser ama aslında içinde fırtınalar kopar sessiz kalır. Şimdi 7 tane sorunu gözler önüne getirdik ama sizce bu sayı sadece 7 ile mi kalıyor.. Kim bilir daha neler vardır.

1. Aldatılan Kadın

Aldatılan Kadın

Yıldız Tilbe'nin şarkısı gibi, 2 kadın 1 adam olayına döner. Bir kadın aldatıldığı zaman ve eğer aşıksa inanılmaz acı çeker bu bunalım onu günden güne iyice depresyona sokar. Dışarı çıkmak istemez, zaman geçtikçe yavaş yavaş acısı geçse bile o anı gördüğü şeyleri asla unutmaz. Geri dönmek istediğiniz zaman bile 2 kere düşünün bir kadın aldatıldıktan sonra bıraktığınız gibi kalmaz. Kişiden kişiye değişir ama sevginin yerini eğer intikam alırsa yaptığınız hatanın bedelini çok ağır ödersiniz beyler. Yani mantıken tuvaletlerde asılı olan yazılar gibi ''Bulduğunuz gibi bırakın''.

''Nefes alıyorsak umut var demektir.'' derler ya, bu ülkede kadınsan ve tüm kötülüklere rağmen hala nefes alabiliyorsan umut değil de şansın var demektir.

Galerinin devamı için "Sonraki »" tuşuna tıklayınız.

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.
Reklam Engelleyici Kullanıyorsunuz!
Sitemizden yararlanabilmek için reklam engelleyicileri kapatmanız gerekmektedir.