OFPOF

Kadınlar Nelerden Hoşlanırlar?

-
1.2b
Etkileşim
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Kadınlar Nelerden Hoşlanırlar?
1.721 izlenme
-

Kadınların ilgi alanları ve ilgi çekici özellikleri hakkında içeriğimizi okuyabilirsiniz.

1. Sanal Alem ( Sosyal Medya )

Sanal Alem ( Sosyal Medya )

Günlük yaşantımızda hemen hemen her bayan, elinden cep telefonunu düşürmemektedir. Instagram, Facebook, Twitter, Pinterest vb gibi sosyal paylaşım platformlarına kendilerini daha iyi ifade etmek, takipçilerinin beğenilerini görmek ve bunların sonucu ufak bir tebessüm yaşamak için cep telefonlarının kameralarıyla fotoğraf çekip paylaşır. Kadınlar kısaca sosyal medyada fotoğraf paylaşmaktan hoşlanır diyebiliriz.

2. Alışveriş

Alışveriş

Bazı kadınlar için alışveriş bir hastalıktır. Bu konu çok kapsamlı bir konudur aslında. Günümüzde herşey paraya baktığı için, alışveriş yapamayan kadınlar için ayrıca bir inceleme yapmamız gerekir. Sadece bu bir alışkanlık ve zevk meselesi.

3. Müzik, Resim, Dans

Müzik, Resim, Dans

Kısacası sanattan hoşlanan kızlara da değinmeden edemeyeceğiz. Önemli olan yapmak değil, yapana bakmaktır zaten. müzik yapmak veya dinlemek, resim yapmak veya resimleri incelemek, dans etmek veya dans edenleri izlemek dahi insana büyük bir haz verir. İnsana, insan olduğunu hissettirir. Kadınlar da bu tarz hobileri severler. Sevmeyenleri de vardır elbet.

4. Aşırı İlgi

Aşırı İlgi

Kadınlar, erkeklerden aşırı ilgi bekler. Bir kızın doğasında heyecan olmazsa olmazıdır. Kalbinin hızlı atması ve mutlu olması için hayatının hareketli geçmesi gerekir. Bir kadının ruhunu okşayabilen erkek, o kadınla yeteri kadar ilgileniyordur.
Aşırı ilgi, kadının en çok hoşlanacağı şeylerdendir. Sevgilisi veya eşi olmayan kadın  bu tarz bir ilgi göremediği için hayatındaki bu boşluğu dolduracak başka bir alternatif olarak yine yine yalnızlığın hüznüyle cebelleşir. 

5. Dürüstlük ve Sadakat

Dürüstlük ve Sadakat

Her zaman doğru söyle, sadık ol. Bir kadını asla incitme. Bir erkeğin kendisine söylemesi gerekenler bunlar aslında. Yalan bir anahtarsa, kadının kapılarını kiliteyen bir anahtardır.  Aslında bu tanımlamalar hem erkek hem de kadın için geçerlidir. Kısacası aldatmak ve aldatılmak, hem kadın, hem erkek için kabullenilemez.  Yalan söylemek de insanın kaderini değiştirmez. Son olarak kadınlar dürüstlükten, sadakatten ve en önemlisi de adaletten çok hoşlanırlar. 

6. Sevgi ve Aşk

Sevgi ve Aşk

Kimi zaman ağlarız, kimi zaman kahkahalarımızla coşarız. Aşırı hüzün veya aşırı mutluluk insana ( kadın veya erkek farketmez) kendisini hatırlatır. Yarını bekleriz. Sonra bir yarın daha gelmesini... Her gün gelip geçer ve o yarınlar hiç bitmez. Sevmekte böyle bir şey işte. Yarınların hiç bitmediği bir dünyada kendin olabilmek. Bazen doğayla iç içe olmak, bazen karmaşalardan sıyrılıp dünyaya ayak uydurmak. Her sese kulak vermek. Sonbaharda bir ağacın,  yaprak dökmesini beklemek.. Hayal etmek. Korkmak ve yorulmak. Sevmek sadece kalple değil, bazen ruhunun parmaklarında yaşadığını hissetmek gibidir. 
Sonuç olarak kadınlar Sevmekten, sevilmekten hoşlanırlar.

7. Cinsel Yaşam

Cinsel Yaşam

Cinsel yaşam sadece bir ihiyaçtır. Cinsel yaşamı anlamanın yolu atardamalardan geçer. Atardamar veya diğer bir ismi ile arter kalpten vücuda kan taşır. Kalbiniz attıkça doğal olarak kan pompalanması da gerekir. Bir erkek ve kadının vücut dili teması sonucu kalp atış hızlarında hareketlilik olur. Dolayısıyla kan arterlerden hızlıca pompalanmaya başlar. Sonuç olarak cinsel istek oluşur. Kadınlar da bundan çok hoşlanırlar.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.