OFPOF

Hollywood Yıldızlarının "Yok Daha Neler" Dedirten Güzelleşme Yöntemleri

-
4.9b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Hollywood Yıldızlarının "Yok Daha Neler" Dedirten Güzelleşme Yöntemleri
3.654 izlenme
Ofpofer
-

Hollywood’un en seksi kadınları güzelleşmek için neler yapıyor biliyor musunuz? Kimi suratına basur kremi sürüyor, kimi sülüğe emdiriyor.

1. Catherine Zeta Jones

Catherine Zeta Jones
Michael Douglas’ın eşi Catherine Zeta Jones’un takıntısı bembeyaz dişler. 46 yaşındaki aktris, taze çilekleri püre haline getirip 32 dişini birden ovalıyor.

2. Sandra Bullock

Sandra Bullock
Hollywood’un sempatik ismi Sandra Bullock ise göz çevresindeki şişliklerden ve kırışıklıklardan kurtulmak için hemoroit yani basur kremi sürdüğünü açıklayınca doktorlar büyük tepki göstermişti. 

3. Cindy Crawford

Cindy Crawford
50’sine merdiven dayayan dünyanın en ünlü süpermodellerinden Cindy Crawford, içine inek sütü doldurduğu bir sprey şişesini asla yanından ayırmıyor. Gün içinde yüzüne sıkarak cildini taze tuttuğunu söylüyor.

4. Jessica Simpson

Jessica Simpson
8 yılda iki kez evlenip iki kez de çocuk doğuran Jessica Simpson’ın doğal pedikür yöntemi mide bulandıran cinsten. 35 yaşındaki seksi şarkıcı, ayaklarını balık dolu bir havuzda bekletiyor. Balıklar da tırnak çevresindeki etleri yiyor!

5. Lady Gaga

Lady Gaga
Marjinal kıyafetleri ve çılgın makyajıyla her daim gündemde olan Lady Gaga, yüzünün doğallığının bozulmaması için ‘yapışkan’ bir yöntem deniyor. Makyajını selobant yardımıyla çıkarıyor. Bu aklı kimden aldığı meçhul!

6. Teri Hatcher

Teri Hatcher
Desperate Housewives dizisindeki Susan rolüyle gönüllerde taht kuran Teri Hatcher, kırmızı şarap banyosu yaptığını açıklamıştı. Kırmızı kan hücrelerini hızlıca yenilediği söylenen kırmızı şarapla banyo yapmanın maliyeti şişeye göre değişiyor. Kiminin Doluca’sı, kimin ise Petrus’u var…

7. Demi Moore

Demi Moore
Türkiye’de kocakarı yöntemi diye bilinen sülük emmesi çoktan Edirne il sınırını aşmış. Üç koca eskiten, üç de çocuk doğuran 53 yaşındaki Demi Moore, zaman zaman sülük terapisi görüyor. Eski Mısır’da doktorlar tarafından kullanılan ve çok yaygın olan sülük terapisinde, sülükler vücuttaki kirli kanı emerken, vücuda bazı enzimler zerk ediyor. Bu enzimlerin vücuda şifa verdiği iddia ediliyor.

8. Eva Longoria

Eva Longoria
Dünyanın en seksi kadınları arasında gösterilen fakat basketbolcu eşi Tony Parker tarafından aldatılan Eva Longoria’da ‘pürüzsüz cilt’ takıntısı var. 40 yaşındaki tahrip ve tahrik gücü yüksek oyuncu, pürüzsüz bir cilde sahip olmak için plasenta içerikli yüz kremleri kullanıyor. Plasenta mı ne dediniz? Hamilelik sırasında anne ile ceninin dolaşım sistemlerini ayıran 22 santim uzunluğunda, 4-5 santim kalınlığında organ!

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.