OFPOF

Her Hamile Kadının Başına Gelmesi Muhtemel 7 Şey

-
695
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Her Hamile Kadının Başına Gelmesi Muhtemel 7 Şey
1.136 izlenme
Ofpofer
-

Hamilelik kadınların yaşayıp yaşayabileceği en acaip zaman dilimi. Bu çılgın zaman diliminde neler yaşanıyor bir göz atalım, ne dersiniz?

1. Hamilesiniz!

Hamilesiniz!

Evet, hamilesiniz! Dünyaya bir minik insan yavrusu getireceğinizi öğrendiğiniz anda, bir taraftan “Ben nasıl bir yola girdim anem?” diye sorgularken kendinizi, diğer taraftan kime, nasıl söyleyeceğinizi düşünürsünüz.

2. Hormonlar...

Hormonlar...

Dikkat dikkat, hormonlar devrede! Bundan sonra ağlamak için sebep bulmanıza gerek kalmayacak.

3. Koku...

Koku...

Zaman geçtikçe burnunuz tam bir av köpeği edasında ortalıkta salınmaya başlar. Sokaktan bir gün önce geçen komşu teyzenin kokusuna varana kadar her kokuyu duyar olursunuz ve akabinde gelsin mide bulantıları.

4. Açlık!

Açlık!

Ah! Tam mide çalkantılarım geçti sabahlar kabus olmaktan çıktı dediyseniz de kilo alımları yuvarlanarak artmaya başladı geçmiş ola. Her gördüğünüz şeyi yemek isteğine engel olamazken şimdiden hangi fitness salonuna yazılsam diye kara kara düşünmeye başlarsınız.

5. İnternet.

İnternet.

Gece gündüz normal doğum hakkında bilgi edinmeye başlarken Instagram ve instagramdaki çok çeşitli anneler sayesinde bilmediğiniz görmediğiniz ayrıntı kalmaz.

6. Elveda uyku.

Elveda uyku.

Uykuya veda ederken yatakta kocaya da elveda! Nerenize koyacağınızı şaşırdığınız yastıklar artık tek dostunuzdur.

7. Baydınız!

Baydınız!

Son düzlükte artık karnınız koca bir pilates topu görünümündedir ve zaman yavaşlamış, bebişkonuzun büyümesi hızlanmıştır. Bu son zaman diliminde karşılaştığınız en sinir bozucu şey ise, insanların sizi gördüklerinde size, "Sen hala doğurmadın mı Allaşkına?" sözleridir.
 


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.