OFPOF

Henüz 25 Yaşın Altında olan "Afeti Devran"lar

-
55.8b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Henüz 25 Yaşın Altında olan "Afeti Devran"lar
32.744 izlenme
Ofpofer
-

Güzel, çekici çok fazla kadın var ama bu güzellerden 25 yaşının altında olanları biliyor muydunuz?

Tv'de internette yada sosyal medyada sürekli güzel kadınlar ile karşılaşıyoruz. Hatta o kadar güzeller ki güzel oldukarını itiraz bile edebilen yok. Ama bazıları var ki bu güzelliğe 25 yaşının altında sahipler. Bizde sizler için 25 yaşının altında olup güzellikleri ile göz dolduran afeti devranları derledik.

1. Ariana Grande

Ariana Grande

1993 yılında ABD' de doğan hem şarkıcı hem oyuncu olan bir güzeldir kendisi. Henüz 13 yaşındayken oyunculuk yapmak için okudan ayrılan Ariana Grande Victorius dizisinde oynamıştır. Diğer taraftanda Katy Perry' nin desteği ile şarkıcı olmak için çalışmıştır. Şu anda hem şarkıcı hemde oyuncu olarak hayatına devam etmektedir. Güzelliği ise göz doldurmaktadır.

2. Kate Upton

Kate Upton

1992 yılında doğan ABD' li manken ilk farkedildiğinde "balık etli" manken teriminin ortaya çıkmasına sebep olmuştur belki. Fakat kendini öyle iyi pazarlamıştr ki güzelliğini büyük kitlelere kabul ettirmeyi başarmıştır. Genç yaşında sahip olduğu güzelliği ile bir çok dergi ve reklam çalışmaları olmuştur.

3. Kendall Jenner

Kendall Jenner

1995 yılında Florida'da doğan Kendell, Dünyanın en tanınan kadınlarından olan Kim Kardashian ' ın üvey kardeşidir. Belki Kardashian ailesinin üyelerinden olduğu için bu kadar popüler olduğunu düşünebilirsiniz ama güzelliğine de maşallah demek lazım. Kendisi mankenlik yapmaktadır.

4. Selena Gomez

Selena Gomez

1992 Teksas doğumlu olan, genç yaşına rağmen hem oyuncu hem de şarkıcı olan Selena Gomez, kariyerine 15 yaşında Hannah Montna dizisi ile başlamıştır. Devamında ödüllü dizilerde rol almış ve oldukça sevilen parçaları ile başarılı bir şarkıcı olmuştur.

5. Hailey Baldwin

Hailey Baldwin

1996 yılında Arizona' da doğan model Hailey Baldwin, aynı zamanda balettir de. Oldukça marifetli ve kusursuz güzelliği ile göz dolduran güzel bayan henüz 19 yaşındadır.

6. Bella Hadid

Bella Hadid

Bir diğer 19 yaşındaki güzelimizde yine amerika doğumlu olan Bella Hadid. Kendileri iyi bir at binicisi olmakla birlikte modellik yapmaktadır. 

7. Kylie Jenner

Kylie Jenner

1997 yılında doğan yani daha 18 yaşında olan Kylie Jenner, güzelliğin genetik olmasını doğrulayacak kadar güzel. Öyleki Kendall Jenner' in kız kardeşidir kendisi haliyle Kim Kardashian' ın da üvey kardeşidir ve model olarak çalışmaktadır.

8. Keke Palmer

Keke Palmer

1993 yılında ABD' de doğan şarkıcı bugün kadar birkaç filmde rol almıştır. Aynı zamanda Buz Devri Kıtalar Ayrılıyor filminde seslendirme de yapmıştır. 

9. Gigi Hadid

Gigi Hadid

1995 amerika doğumlu olan Gigi Hadid yakın zamanda boy gösterdiği Victoria Secret defileleri ile güzelliğini gözler önüne sermeyi başarmıştır. model olan güzel bugüne kadar bir çok defilede podyuma çıkmış ve bir çok dergiye kapak olmayı başarmıştır.

10. Zendaya Coleman

Zendaya Coleman

1996 Kaliforniya doğumu olan Zendaya, hem şarkıcı hem dansçı hemde oyunculuk yapmaktadır. 19 yaşında olan birine göre biraz fazla meslekle meşgul olması herhalde güzel olmasından kaynaklıdır diye düşünüyorum. 


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.