OFPOF

Göğüs Şekline Göre Sütyen Seçimi

-
1.9b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Göğüs Şekline Göre Sütyen Seçimi
1.066 izlenme
Ofpofer
-

Sütyen alırken sadece göğüs bedeninizi değil göğüs şeklinizi de hesaba katmalısınız. Göğüsler şekillerine göre yedi kategoriye ayrılıyor....

1. Yuvarlak

Yuvarlak

Eğer göğüsleriniz yuvarlak ve dolgunsa şanslısınız. Çünkü çok fazla desteğe ihtiyacınız yok. İnce ve desteksiz bir sütyen işinizi görecektir.

2. Doğu-Batı

Doğu-Batı

Eğer göğüsleriniz farklı yönlere bakıyorsa bu kategoriye giriyorsunuz. Bu tip göğüslerin aralarında boşluk olur. Göğüslerinizi ortada toplayacak t-shirt sütyenleri tercih edin.

3. Yan

Yan

Bu tip göğüsler Doğu-Batı göğüslerden daha büyüktür ama aynı şekilde aralarında büyük boşluk vardır. Yanları içine alacak ve ortaya itecek sütyenler sizin için ideal.

4. Zayıf

Zayıf

Üst kısımları altlarından daha küçük olan zayıf göğüslerin aynı zamanda boyu enine göre daha uzundur. Göğüsleri yukarı kaldıracak destekli bir sütyen kullanmanız gerekiyor.

5. Çan

Çan

Çan şeklindeki göğüslerin alt kısımları üst kısımlardan daha dolgundur. Küçük, balkon tipi sütyenlerden kaçınmalısınız. Sütyeniniz göğüslerinizi kaplamalı. Çan şeklinde göğüsleri olan kadınların genellikle göğüs ölçüsü büyük olduğu için göğüslerinizi kaldıracak bir sütyene ihtiyacınız var.

6. Asimetrik

Asimetrik

Neredeyse bütün kadınların bir göğsü diğerinden büyüktür. Ancak bazı kadınlarda bu daha belirgindir. Bu tip göğüslere sahipseniz pedi çıkarılabilen sütyenler en iyi arkadaşınız olacak. Bu şekilde büyük olan göğsünüzdeki pedi çıkararak göğüs boyutlarınızı eşitleyebilirsiniz.

7. Gözyaşı

Gözyaşı


Yuvarlak ancak üst kısımları hafif daha küçük olan göğüsler gözyaşı kategorisine giriyor. İsminin gözyaşı olduğuna bakmayın, aslında en şanslı olan bu grup. Çünkü bu tip göğüsleri olan kadınlar her türlü sütyeni rahatlıkla kullanabilir.
 


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.