OFPOF

Göğüs İmplantına Servet Harcayan 10 Ünlü

-
11.0b
Etkileşim
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Göğüs İmplantına Servet Harcayan 10 Ünlü
7.973 izlenme
-

Kozmetik cerrahiyi genellikle hepimiz, yüksek ücretli operasyonlarıyla biliriz. Onları bizi tanıtanlarsa ekran başında boy gösteren ünlüler.

 Sürekli TV karşısında olmaları, özellikle şöhretini güzellikleriyle kazananlar için büyük sorun. Daima bakımlı olmaları gerek. Genel olarak da vücutlarının zamanla birlikte deforme olmaya daha yatkın olduğu yerler için bıçak altına yatıyorlar. Tabi ki çoğu sorulduğunda bunu yalanlıyor. Fakat, onlar kameralar önünde olmaya devam ediyor. Tüm resimler ve her kareler, kelimelerden daha yüksek sesle konuşuyor.

Silikon ile göğüs büyütme dünyada ortalama 5.000 dolar civarlarındadır. İmplantlar ile büyütme ise 4.600 dolarla karşımıza çıkıyor. ünlüler sık sık ünlü plastik cerrahlara yönelir. Aslında çoğu da ekranlardaki görüntüsünü uzmanlara borçludur. İşin, bilmeyenler için ilginç yanı ise göğüs küçültme ameliyatlarının, büyütmeden çok daha pahalı olması.

10. Salma Hayek - 10,000 Dolar

Salma Hayek - 10,000 Dolar

Salma’nın oldukça küçük göğüsleri vardı. Yıldız isim onlarla gurur duyduğunu da her defasında dile getirirdi. Salma Hayek, zekası ve başarısıyla hepimiz için bir ilham kaynağı oldu. Quentin Tarantino’nun Gün Batımından Şafağa isimli filminde oynadığı zaman, inanılmaz vücut hatları ile dikkat çekti. Bu filmle birlikte yıldız olma yolunda sağlam adımlar attı.

Ancak yıldız olmak büyük sorumluluk ya da fiziksel iyileştirmeler ile karşımıza çıkar. Aldığı kararlarda daima başarılı olan yıldız, bunu geçirdiği operasyonla da gösterdi. ünlü In Touch dergisi, Hollywood’un en iyi göğüsleri listesinde onu 3. sırada listeledi.

Galerinin devamı için "Sonraki »" tuşuna tıklayınız.

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.
Reklam Engelleyici Kullanıyorsunuz!
Sitemizden yararlanabilmek için reklam engelleyicileri kapatmanız gerekmektedir.