OFPOF

Göğüs İmplantına Servet Harcayan 10 Ünlü

-
11.2b
Etkileşim
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Göğüs İmplantına Servet Harcayan 10 Ünlü
7.973 izlenme
-

Kozmetik cerrahiyi genellikle hepimiz, yüksek ücretli operasyonlarıyla biliriz. Onları bizi tanıtanlarsa ekran başında boy gösteren ünlüler.

 Sürekli TV karşısında olmaları, özellikle şöhretini güzellikleriyle kazananlar için büyük sorun. Daima bakımlı olmaları gerek. Genel olarak da vücutlarının zamanla birlikte deforme olmaya daha yatkın olduğu yerler için bıçak altına yatıyorlar. Tabi ki çoğu sorulduğunda bunu yalanlıyor. Fakat, onlar kameralar önünde olmaya devam ediyor. Tüm resimler ve her kareler, kelimelerden daha yüksek sesle konuşuyor.

Silikon ile göğüs büyütme dünyada ortalama 5.000 dolar civarlarındadır. İmplantlar ile büyütme ise 4.600 dolarla karşımıza çıkıyor. ünlüler sık sık ünlü plastik cerrahlara yönelir. Aslında çoğu da ekranlardaki görüntüsünü uzmanlara borçludur. İşin, bilmeyenler için ilginç yanı ise göğüs küçültme ameliyatlarının, büyütmeden çok daha pahalı olması.

10. Salma Hayek - 10,000 Dolar

Salma Hayek - 10,000 Dolar

Salma’nın oldukça küçük göğüsleri vardı. Yıldız isim onlarla gurur duyduğunu da her defasında dile getirirdi. Salma Hayek, zekası ve başarısıyla hepimiz için bir ilham kaynağı oldu. Quentin Tarantino’nun Gün Batımından Şafağa isimli filminde oynadığı zaman, inanılmaz vücut hatları ile dikkat çekti. Bu filmle birlikte yıldız olma yolunda sağlam adımlar attı.

Ancak yıldız olmak büyük sorumluluk ya da fiziksel iyileştirmeler ile karşımıza çıkar. Aldığı kararlarda daima başarılı olan yıldız, bunu geçirdiği operasyonla da gösterdi. ünlü In Touch dergisi, Hollywood’un en iyi göğüsleri listesinde onu 3. sırada listeledi.

9. Carmen Electra- 10.000 Dolar

Carmen Electra- 10.000 Dolar
Pamela Anderson ve Carmen Electra’nın oldukça fazla ortak noktası var. Carmen Electra’nın ilk taktırdığı silikonlar on yıldır zaten vardı. Carmen göğüslerinden mi bilinmez, ama 4 kez Playboy kapağında yer aldı.

8. Nicole Kidman- 15.000 Dolar

Nicole Kidman- 15.000 Dolar
Nicole Kidman’ın göğüsleri plastik cerrahi öncesi, neredeyse yok gibiydi. Şimdi oldukça seksi görünen göğüsleri oldukça ön planda. Doğal görünümündeki botox enjeksiyonları ve meme implantını seçtiğini hayal etmek zor değil. Onun göğüsleri yaklaşık 15.000 dolar fiyatındadır. 2001 yılındaki fotoğraflarıyla, 2009 karşılaştırıldığında büyük değişikliği fark etmemek imkansız.

7. Kelly Rowland-15.000 Dolar

Kelly Rowland-15.000 Dolar
Kelly, ilk kez 16 yaşında göğüslerine silikon yaptırdığını itiraf etti. Ekim 2007’de eski Destiny Child şarkıcısı; dansçı, aktris, söz yazarı ve TV sunucusu Kelly Rowland bıçak altına gitti. Aynı yıl bir röportajında, sonucun mükemmel olduğunu ve oldukça doğal görünen göğüslere sahip olduğunu söyleyerek, mutluluğunu dile getirdi.

6. Kate Hudson-15.000 Dolar

Kate Hudson-15.000 Dolar
Kate Hudson gibi çoğu insan küçük göğüslere sahip olabilir. Goldie Hawn kızının doğal güzelliğini görmemek mümkün değil. Gülümsemesi onun en iyi aksesuarı olabilir. Fakat bu kadarı ona az gelmiş olacak ki o da göğüsleriyle alakalı bıçak altına yatan ünlüler kervanı katıldı.

Kate Hudson 31. doğum gününe özel bir göğüs ameliyatı geçirdi. Onun göğüs imlantları küçük boyutu ile o çok doğal görünüyor. Göğüs büyütme ameliyatı, Beverly Hillss’in en popüler kozmetik cerrahı Garth Fisher tarafından gerçekleştirildi.

5. Denise Richards- 25.000 Dolar

Denise Richards- 25.000 Dolar
Denise’nin küçük göğüsleri olduğundan, meme büyütme prosedürünü yaptırdı. İlk kez bu konuyla alakadar operasyon geçirdiğinde sadece 19 yaşındaydı. Daha sonra bu durumu düzeltmek için 2 ameliyata daha girdi. Yeni göğüsler onun yıldızlık yolunu açtı.

4. Heidi Montag- 30.000 Dolar

Heidi Montag- 30.000 Dolar
Ünlülerin çoğu plastik operasyonlarını örtbas etmeye çalışırken, eski Hills yıldızı Heidi Montag, bu konudaki korkusuzluğunu gösterdi. 2009 yılında ona sadece bir gün içinde 10 farklı plastik cerrahi uygulama gerçekleştirildi. Bunlardan biriyse göğüs büyütmeydi.

3. Anna Nicole Smith- 33.000 Dolar

Anna Nicole Smith- 33.000 Dolar
Kıvrımlı vücut, uzun sarı saçlar, harika gülümseme ve cesur kişiliği ile tanınan Anna; mükemmel bir dansçıdır. Teksas’ta bir fotoğrafçı tarafından keşfedilmiştir. Göğüsleri sayesinde 24 yaşındayken Playboy kapağında yer aldı. Şimdilerde 63 yaşındaki milyarder ile evli olan Anna, operasyonla değiştirdiği vücuduna çok şey borçlu.

2. Pamela Anderson- 35.000 Dolar

Pamela Anderson- 35.000 Dolar
Pamela Baywatch’de oynadığı zaman, herkes onun doğal güzelliğine hayrandı. Vücudunda bir değişiklik ihtiyacına karar vermeden önce 2 kez Playboy’da yer aldı. Göğüs büyütme operasyonundan sonra, şöhreti daha da arttı. 1990 yılında ilk ameliyatını oldu. 9 yıl sonra, o implantlar kaldırıldı. Ancak 2004 yılında Pamela, yine bıçak altına yattı.

1. Angelina Jolie- 40.000 Dolar

Angelina Jolie- 40.000 Dolar
Genç yaşından itibaren Angelina Jolie görünümüyle dikkat çekti. Mükemmel bir vücut ve büyüleyici güzelliği ile estetik ameliyatı hiç düşünmemişti. Ta ki 2013 yılına kadar. Angelina kariyerini yükseltmek için büyük göğüsleri gerekli gören diğer yıldızlardan biri değil. ünlü yıldız % 87 meme kanserine yakalanma ihtimali ile göğüslerini kaybetti. Bu nedenle operasyon geçirdi.

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.