OFPOF

Evlenilecek Kadında Aranan 5 Özellik

-
1.2b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Evlenilecek Kadında Aranan 5 Özellik
1.126 izlenme
Ofpofer
-

Erkeklerin gözünden, evlenilecek kadınların olmazsa olmaz özelliklerine bakalım.

erkek beyni çok düz çalışır aslında. Bazı istisnai erkekleri saymazsak evlenilecek kadın da aranan özellikler aynıdır genelde.Bunlardan en önemli 5 tanesine hep birlikte göz atalım.

1. Sevgi

Sevgi
sevgi olmazsa olmazların başında gelir. Fakat nasıl bir sevgi?. Sevgi her durumda koşulsuz olmalıdır. Bunun için ise doğru erkek-doğru kadın ilişkisi aranır. ancak doğru çiftler bir araya geldiklerinde koşulsuz sevgi oluşabilir.

2. Saygı

Saygı
Erkekler kesinlikle saygı görmek isterler.Fikirlerine,iş hayatına,hayallerine,ailesine ve de karakteristik özelliklerine ne olursa olsun saygı göstermelisiniz. Belki onaylamayabilirsiniz fakat sineye çekebilmeniz gerekir.

3. Değerini Bilmek

Değerini Bilmek
Yıldız Tilbe boşuna dememiş ''değerini bilmek gerek aşkın'' diye. Görüntü de daha güzel yaşayan akraba veya arkadaş çevresinden konuşmayı seven bayanların sonu hüsranla bitebilir. Elinizdekinin kıymetini bilmek gerekir ve ona verdiğiniz değeri göstermelisiniz.İçinizde saklamakla olmaz.

4. Az Dır-Dır

Az Dır-Dır
Tamam bayanlar konuşmadan yapamıyorlar onu biliyoruz. Fakat konuşmanın boyutu dır-dır seviyesine geliyorsa yani sürekli eleştiriyle birleşip erkeğe patlıyorsa ordan uzaklaşır erkek. Erkeğin eleştiriye tahamülü yoktur aslında bilmekte fayda var.

5. Para Harcamaaaaaaa

Para Harcamaaaaaaa
Yani ihtiyaç olur normaldir ne varsa bütçeye göre alınır ve anlaşılır. İyi de sürekli o dükkan senin bu mağaza benim modunda takılan, ihtiyacı hiç bir zaman bitmeyen bir kadına uzun süreli nasıl katlanabilir ki erkekler? 

Benim görüşüm olduğu için söylemiyorum erkeklerin geneli için en dikkat çekici 5 madde bunlardır:) Sağlıcakla kalın efendim...


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.