OFPOF

Erkeklerin Nefret Ettiği 7 Bayan Karakteri

-
1.8b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Erkeklerin Nefret Ettiği 7 Bayan Karakteri
1.260 izlenme
Ofpofer
-

Erkeklerin gerçekten itici bulduğu hareketleri derledik bakalım ortaya neler çıkmış.

Erkeklerin nefret ettiği 7 tipi sizin için derledik lütfen bunları dikkate alalım sizleri seviyoruz

1. 5 dakika sonra hazırım

5 dakika sonra hazırım
saç, makyaj, kıyafet seçimi derken aynanın karşısında saatler geçiren kadınlar erkeklerin sevmedikleri kadın tipleri arasında yer alıyor.

2. Benim sana ihtiyacım yok!

Benim sana ihtiyacım yok!
Kendi ayakları üstünde duran, kendine yeten, ekonomik özgürlüğünü sağlamış bir kadın olmak olması gereken ancak kadınların bu durumu erkeklerin gözüne sokarak yapmaları onları en çok çıldırtan konulardan biri. 
 

3. Şikayet etmek için konu ayırt etmeyen kadınlar

Şikayet etmek için konu ayırt etmeyen kadınlar
Sürekli şikayet eden ve hayatını eleştiren biri sadece iç bunaltabilir, konu ayırt etmeksizin sürekli şikayette bulunan kadınlar erkeklerin en çok bunaldıkları davranışlar listesinin başında geliyor. Hiçbir erkek işinden, kendinden, hayatından, çocuğundan, arkadaşlarından ve yaşadıklarından sürekli şikayet eden biriyle mutlu olamaz.
 

4. Konuşmalı mı Konuşmamalı mı ?

Konuşmalı mı Konuşmamalı mı ?
Erkeklerin tahammül edemediği kadın karakterlerinin başında her şeyi sorgulayan ve ‘çok konuşan’ kadınlar yer alıyor. İlişkinin en başında konuşkanlığı ilgi çeken kızlar zaman geçtikçe erkeklerin gözünde bu özelliklerinden dolayı itici hale geliyorlar. Ama unutmamalı ki her deliyi bir de delirten vardır.
 

5. Kıskanç kadınlar

Kıskanç kadınlar
Bir kişinin sevdiğini sahiplenmesi ve paylaşmak istememesi en doğal kararı ancak sürekli şüphe durumu erkeği öfkelendiriyor ve sıkıyor. Aşırı kıskançlık erkeklerin en sevmediği davranışlar arasında yer alıyor.
 

6. Ya benle ya da hiç

Ya benle ya da hiç
Bir ilişkide bol bol zaman geçirmek ilişkiyi en çok besleyecek şeylerden biri olsa da kişilerin kendilerine özel zamanları kalması gerektiğini unutmamak gerekir. Bir kadının erkeğin sadece onunla buluşmasını istemesi ve buluştuklarında da erkek arkadaşlarından bahsetmemesini beklemesi erkeği soğutan hareketlerden.
 

7. Azı karar çoğu zarar

Azı karar çoğu zarar
Olması gereken sorular olmaması gereken sorunlar yaratabiliyor. Hepsi ayrı ayrı mantıklı sorularken bir soru bombardımanı olarak sunulunca bunaltıcı hale geliyor. Erkekler bu soruları bir arada görünce soruların tek tek mantıklı olduğunu görmüyor ve fazla sorgulayıcı buluyor.
Beni seviyor musun? Dün gece nerdeydin? Kimleydin? Faturaları yatırdın mı? 
 

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.