OFPOF

Erkeklerin Kadınlarda Güzellikten Daha Çok Aradığı 10 Şey

-
18.5b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Erkeklerin Kadınlarda Güzellikten Daha Çok Aradığı 10 Şey
0 izlenme
Ofpofer
-

Büyük ilişkiler karşılıklı cazibe ile başlarken, çiftin uyumluluk eksikliği uzun vadede ilişkinin başarısız olmasına neden oluyor.

İşbirliği içinde bir ilişki kurmak istediklerinde erkeklerin gerçekten neye dikkat ettiklerini merak ediyor musunuz? İşte güzellikten çok daha önemli niteliklerin bir listesi.

1. Maceraperest

Maceraperest

hayat dolu bir kadına tabiri caizse kesinlikle tapınır. Kano yapmaya, dağa çıkma ya da dalışa yapma olsun maceraperest bir kadın gibisi yoktur.

2. Uzlaşmacı

Uzlaşmacı

Anlaşmazlıkları olan bir ilişki mükemmel olması mümkün değil. Ancak, inat edilen bir ilişki sefil olunmaya mahkumdur. Erkeklerin pazarlık edebilecekleri ve her iki tarafı da tatmin edecek bir çözüm bulabilecek kadınları takdir etmelerinin nedeni de budur. 

3. Güven

Güven

Güven duygusu kadınlar için çok önemli olduğu kadar erkeklerinde güven duygusunu tam şekilde hissetmeleri gerekiyor.

4. Kıskançlık

Kıskançlık

İlişkilerde çiftler birbirlerini 24 saat gözetim altında tutması gibi bir şey mümkün değildir. Bu durum gerginlik yaratacak ve güvensizlik teşkil edecek duruma geliyorsa olay başka bir tarafa gidecektir. Sonuç olarak, kıskançlık ve paranoyak hisler asla mutlulukla sonuçlanmayacak.

5. Espri Anlayışı

Espri Anlayışı

Bir kadının güldürebilme yeteneği yoksa, bir erkeğin kalbinde bir yer kazanamaz. mizah duygusu stresi hafifletmek için mükemmel bir yoldur ve erkeğin bağlanmasına yardımcı olur. 

6. Kusurları kabul etmeye istekli olma

Kusurları kabul etmeye istekli olma

Sağlıklı bir ilişki için anahtarlardan biri, eşinizin mükemmel olmadığını anlamaktır. Erkekler kendilerini anlayabilen ve onları değiştirmeye çalışmayan kadınları istemektedir. Mesela bir kadın erkeğin sevecen moda anlayışı ya da tuhaf kişiliği anlayışla karşılayabilirse ilişki başarı yolunda ilerliyorlar demektir.

7. Drama içermeyen bir kişilik

Drama içermeyen bir kişilik

hayat roller coaster gibidir. Bazı günler iyi olacak, bazen kötü. Bununla birlikte her küçük sorunun büyük bir çatışmaya dönüşmesi gereksizdir. Doğru bakış açısına sahip ve olayları büyütmeyen kadınlar erkeğini kazanma konusunda bir adım öndedirler.

8. Sıcaklık

Sıcaklık

güzel olmak, sıcak olmanın yerini tutmaz. Erkekler nazik davranan kadınları sever. Bu sadece ilişki için değil aynı zamanda arkadaşları ve ailesi ile de görüştüğünde geçerlidir. Hiçbir şey erkeğin gözünde sıcaklık kadar istikrar yaratmaz.

9. Yaratıcılık

Yaratıcılık

Kadının özgür ruhu ve yaratıcı zekası varsa, bu ilişkinin daha tatmin edici olduğunu söylemeye gerek yoktur. Her zaman ilginç şeyler tutar ve bir anlam hissi yaratır. Örneğin; bir hikaye yazarak ya da ona resim yaparak şaşırtan kadınlar, kalbini sonsuza kadar kazanmak için büyük bir şansa sahiptir. 

10. Karar verebilme

Karar verebilme

Bir kız arkadaşın herhangi bir şey hakkında karar verememesinden daha sinir bozucu bir şey yoktur. Bu hangi lokantaya gideceğine karar verememe gibi küçük bir şey de olabilir. Bu, özellikle kadının kararı neticesinde memnun olmadığı durumlarda problemlere neden olabilir. Bu nedenle erkekler, tam olarak ne istediklerini söyleyen kadınlarla çıkmayı sever.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.